Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Szpitale

Gdynia, Powstania Styczniowego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kaśka, babcia Kubusia - ocena Personel szpitala-sala porodowa, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie położne...
~Kaśka, babcia Kubusia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 marca 2024

Izabela L. - ocena W szpitalu miałam przeprowadzoną operacje cesarskiego cięcia. Lekarze...
~Izabela L.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Dagmara - opinia W czerwcu tego roku byłam jednodniową pacjentką na oddziale ginekologicznym w...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Diana - opinia Przeczytałam poniższe wpisy i oczywiście każda kobieta ma prawo do własnej...
~Diana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Brak autora - opinia Po pierwszym porodzie, który odbył sie w innym szpitalu bardzo obawiałam sie...
~Brak autora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

M. - opinia Nie mogę dać nawet za wyposazenie 5, skoro izba przyjec miała prehistoryczny...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2022

Bożena C. - opinia Na początku września byłam pacjentką oddziału ginekologiczno -położniczego....
~Bożena C.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2022

Anna - opinia Chciałam podziękować wspaniałemu personelowi zwłaszcza Izby Przyjęć O....
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam każdej przyszłej mamie porodowke w Gdyni! Zarówno wyposażenie...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Na stronie internetowej nie ma żadnej informacji o tym, że nie ma już...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Agga - opinia wątek zamknięty W szpitalu w Redłowie urodziłam w marcu 2021. Polecam szpital wszystkim...
~Agga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Edyta - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową, spotykałam się z różnym traktowaniem...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Niestety nie miałam okazji skorzystania z sal porodowych przez bardzo szybki...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Nie polecam tego Szpitala. wątek zamknięty Miałam zabieg, usuniecie polipa endomentrialnego. Zabieg został wykonany...
~Żanna Sokal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Ginekologia - jestem zachwycona wątek zamknięty Polecam oddział ginekologiczny. Fantastyczni, mili, kompetentni i pomocni...
~Justa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry