Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia Miałam dzisiaj czyli 8 lipca krótki zabieg na oddziale ginekologicznym.Jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2021

Monika Łukaniuk - opinia Wspaniały szpital, wspaniali lekarze , położne. Czułam się w pełni...
~Monika Łukaniuk
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 czerwca 2021

Justyna - opinia Z całego serca dziękuję położnym w tym szpitalu.. Przywitały troje moich...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 marca 2021

Adrianna - opinia Polecam z czystym sumieniem.Bardzo się obawiałam jak to będzie ze względu na...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 stycznia 2021

Ewa - opinia Polecam młoda otwarta kadra, położne bardzo pomocne.
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 grudnia 2020

Brak poszanowania godności człowieka...Jednak służba zdrowia kuleje, c.d. cz. 3. wątek zamknięty Dopiero pomogła mi jedna kobieta, widać, że osoba z dłuższym stażem pracy,...
~Barbara
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Agata - opinia Polecam:) Wspaniały personel szpitala i nowoczesne podejście do porodu. Na...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2020

Elzbieta - opinia Jestem pod wrażeniem, profesjonalny i bardzo miły personel,
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2020

Ilona - opinia Bardzo Polecam! Obsluga na najwyzszym poziomie, co więcej bardzo miły i...
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2020

Jak rodzić to tylko na Zaspie!:) Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi oddziału położnictwa za...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2019

jolanta jestem pod wrażeniem - wspaniały personel lekarzy i pielęgniarek ; doskonała...
~jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2019

Świetna opieka Doskonała opieka. Panie Polozne uczą również niedoświadczone mamy. Opieka...
~Świeża mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2019

Joanna - opinia Jakość doświadczeń na oddziale położniczym tworzą przede wszystkim Panie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2019

Rewelacja!!!! wątek zamknięty Szpital naprawdę bardzo dobry! Cudowne panie położne, ciągle nie mogę wyjść z...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Poród przez nieplanowane cc 11.06.2019, ze wskazań medycznych. Pan...
~AGA
-

dodano: 24 czerwca 2019

Polecam! wątek zamknięty 10.06.19. rodzilam na Zaspie. Planowane CC. Zabieg przeprowadzony...
~Hanna
-

dodano: 16 czerwca 2019

Bardzo dobra opieka wątek zamknięty W szpitalu na Zaspie przyszły na świat moje dwie Córki. Pierwsza przez cc,...
~Kamila
-

dodano: 24 października 2018

Oddział na medal! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę i przyjęcie porodu, którego przebieg...
~Maciej
-

dodano: 17 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry