Widok

Odebrałam suknie... jest okropna

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny dzisiaj odebralam swoja suknie. NIe jestem zadowolona. Nie jest jeszcze dopasowana bo do slubu jeszcze troche czasu ale po prostu sie załamałam. U góry sa jakies falbany odstajace, w tej sukience co przymierzalam to tak nie odstawały i wygladałam dosc szczupło, sukienka ładnie schodziła w doł. W mojej wygladam jak baleron. Mam osobno gorset i suknie, gorset na podbiciu, Panie zapewniały ze nie bedzie widac gdzie konczy sie spodnica-a widac. W tamtej sukni sie zakochałam, ta jest straszna. Nie wiem moze po dopasowaniu bedzie inaczej, ale wyobrazałam sobie ze stane pierwszy raz w mojej sukience i sie zachwyce, a ja ledwo powstrzymywałam łzy... Dodam jeszcze ze od czasu wybrania sukni schudłam 10 kilo, a wygladam w tej kiecce grubiej niz wtedy... Nie wiem co mam robic, wszytsko jest do dupy:( siedze i rycze jak bobr;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze takie gorsety tu masz do organtynowych spódnic drapowanych
http://lublin.olx.pl/sliczna-suknia-slubna-iid-20126759
image
image

http://twojewesele.ovh.org/show.php?id=1232272052
image

http://twojewesele.ovh.org/show.php?id=1212658818
image

http://www.slubnytarg.pl/ks11103-przepiekna_suknia_slubna_z_bydgoszczy.html
image

wg mnie wyszczuplający krój byłby dla ciebie taki - fajbany i szersza od połowy bioder
http://szafa.pl/c61203-suknia-slubna-z-falbanami.html
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwazam ze to wszystko wina tego gorsetu, widzialam suknie w duzych rozmiarach gorna linia gorsetu byla prosta bez zadnych wciec i wszystko pieknie sie ukladalo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz tutaj kilka sukni z drapowanymi spódnicami – zobacz – może coś na ten styl da sie poprawić

Hm...a moze gorset dać „lżejszy” ????
Ewentualanie – jeśli nadal nie jesteś pewna ze to ta, to zawsze mozesz suknię oddać i moze odsprzedadzą ci ja w salonie lub samemu wystawić na sprzedaż a kupić nową w salonie lub używaną i dopasowac ją do siebie
Szkoda by było, żeby suknia która ci sie nie podoba popsuła ten dzień i zebyś przez całe swoje wesele byłą niezadowolona ze swojego wyglądu – 3 m-ce to duzo czasu na kupno sukni

image
image
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dobra... to ja też powiem, że ten dekolt trochę zbyt spiczasto wycięty, to na pewno można podszyć jakimś atłasem lub koronką. Nie chciałam Cię denerwować, ale skoro już wypłynęło... ;)
to by na pewno poprawiło proporcje gorsetu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co - jak tak patrze, to też bym te szpice w gorsecie jakoś zaokrągliła....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam,że nie jest tak żle.Może faktycznie gładki dół byłby lepszy,ale ogólnie spodziewałam się jakiejś maszkary po tym,co napisałaś,a jest w porządku.Po dopasowaniu,przy fryzurce,makijażu butkach a jeszcze jak się ciut opalisz,będzie super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pozbyłabym się tych falban ze spódnicy, wydaje mi się że one dodatkowo powiększają biodra i dolna część tułowia. Gdyby dół był gładki ładnie by się komponował z bogato zdobionym gorsetem...
Aczkolwiek tak jak piszesz suknia nie jest jeszcze dopasowana, więc ciężko ocenić efekt końcowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie to wina zdjęcia ale gorset jestkrzywy?
poza tym.. hmm wiem o gustach się nie dyskutuje.. mi ogólnie suknia się nie podoba bo to nie mój styl więc:
- dla mnie minusem jest gorset, za duże wycięcie - tak miało być?
- gorset ma dużo dodatków + pełno falbanek na sukni to się gryzie i muszę poprzeć poprzednią opinie gorset i suknia do siebie nie pasują

nie wiem czy to wina krawcowych czy modelu sukni..
jak w tym wyglądasz no cóż, źle nie leży.. ciężko osądzić czy suknia jest dopasowana czy nie.. bo jak to poznać na zdjęciu.. może poprawki i dopasowanie spowoduje że lepiej się w niej poczujesz?
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszmarnie, wogole kolor gorsetu nie pasuje do dołu :( i dekolt jest za duży i nie potrzebnie taki szpiczasty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mambałynka - współczuję bardzo:((
Mój M. tydzień przed ślubem miał szytego palca, ale to pikuś w porównaniu ze stopą :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój narzeczony ma zmiażdzoną stope a za 2 miesiące ślub....... jak chcesz możemy się zamienić. Z suknią zawsze można coś zrobić a ja jestm załamana ;(( ślub jak stypa przy stole bez tańców bo co to za zabawa jak Panna młoda musi się sama bawić ;((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest źle.. poza tym jak tak patrzę to chyba jest po prostu źle związany gorset - a to też może bardzo popsuć efekt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja wam powiem lepszy numer, zamawialam suknie na allehro, szyta na miare, dostalam ja pare dni temu i jest za dluga o 12 cm do tego za szeroka hmm no szyta na miare ale chyba nie dla mnie, sprawa najprawdopodomniej skonczy sie w sadzie bo baba nie chce sie dogadac a zeby bylo zabawniej slub mam 7 sierpnia i dopiero 3 odbieram nowa suknie z salonu ktora musislam zamowic cale szczescie ze byla taka ktora w miare mi sie podoba i wygladam jako tako... to jest cyrk co? ale tak to jest jak chce sie zrobic cos mniejszym kosztem, mimo ze kolezanka zamawiala suknie tez na allegro i dostala suknie idealna.. czasem ma sie pecha...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w salonach, sklepach mają czasem lustra przekrzywione i wtedy sylwetka wydaje się szczuplejsza - taki mały myk sprzedawcy a efekt końcowy w realu dużo inny niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za słowa pociechy, pojde do salonu i pogadam o poprawkach. Moze to rzeczywiscie kwestia tego ze kiecka jest za duza bo w pasie jakies 10cm mi ubyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi się wydaje, że to wszystko co piszesz i na co się skarzysz, to kwestia luster i świateł w salonach z sukniami. Ja miałam podobny problem z sukienką na studniówke. W salonie wyglądałam pięknie- w dodtaku stalam na oswietlonym podescie i przegladalam sie w ogromnym lustrze- a jak odebralam sukenke i przymierzylam ja w domu, to byl juz zupelnie inny efekt- krotko mowiac byla beznadziejna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha - czy te falbanki - jesli sie je opuści niżej od gorsetu nie moglyby być do samego dołu??? wydaje mi się ze wygladałoby lepiej jakby było jednorodnie na spódnicy, bo tak troszkę wygląda jakby na dole zapomnieli pofalować ten szyfon....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie sie ten fason sukienki nie podoba ale jesli tobie tak to ok :) i wygladasz w niej ładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też uważam, że nie powinnaś się martwić. Tak jak pisze Dori, falbany nieco do dołu i góra wysmukleje. Do tego prasowanie, będzie dobrze! :)
Poza tym jak mówiłaś mają Ci to dopasować. Więc wtedy zawalcz o swoje, albo weź bojową towarzyszkę, która Cię wesprze :)
Moja kumpela szyła kieckę w Agnes - empirkę. I podkroili jej karczek, tak na ciążowy brzuszek, do tego kiecka można było ściślej dopasować, a babki w salonie upierały się, że powinna być luźna, bo będzie niewygodna. Ja się im postawiłam, kazałam zwęzić ile się da. Czasem musi być niewygodnie, żeby było pięknie ;) Kiecka zmniejszyła się o 2 rozmiary, co było ważne, bo panna młoda była dość duża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie dobrze wygladasz
ładnei podkreśla talię
moga przeciez te falbany podciągnąc do dołu i nie będa przy samym gorsecie a nizej No i dopasuja ci jeszcze i przeprasują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry