Widok

Odzież ciążowa. Gdzie kupić ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny pomocy gdzie kupic kurtkę ciążowa? Gdzie sa jakieś sklepy W Gdańsku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupowałam w Kiabi przy Auchan przy obwodnicy, ale nie pamiętam, czy mają tam kurtki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W H&M i C&A mają odzież dla kobiet w ciąży. W C&A można dodatkowo zobaczyć w ich sklepie internetowy asortyment.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Hali Dominikanskiej jest też sklep z odzieżą ciążowa. Ja zaopatrywalam się w sklepie pieknamama.pl - jest 30 dni na zwrot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Hali Dominikańskiej powinnaś dostać. Spory asortyment, ale ceny wysokie biorąc pod uwagę, że ubrania ciążowe nosi się dość krótko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam to stoisko na hali, byłam w poniedziałek i całkiem fajne rzeczy mają, tylko dość drogie... Ja kupiłam w Reserved płaszcz gruby, wełniany taki oversize ale o rozmiar większy (noszę 38, wzięłam 40), bo teraz 6.miesiac ciąży, ale już styczeń na finiszu będzie, więc ten płaszcz będzie idealny nawet jeśli dobiję do +15kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na hali targowej w Gdyni jest fajny sklep dla kobiet w ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam w necie https://www.pol-lotus.waw.pl/wygodna-tunika-ciazowa/ bardzo wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry