Widok

Ofiary na tacę kościelną przelewem

Czy teraz wplacacie ofiary przelewem na konto parafialne jak to sobie wymyślili księża, zastanawiam się bo tyle firm w Baninie nie ma obrotów niektóre biznesy może wypadną A kościołowi znowu za mało
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
Oczywiście, że wpłacamy na konto parafii, można dać na tacę jak Ci wygodniej.
Tak trudno zrozumieć, że w obecnej sytuacji nie wielu parafian chodzi do kościoła a zatem nie wielu daje na tacę.
To z czego mają żyć i utrzymać parafię.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ja żyję z uczciwej, ciężkiej pracy ale co ja tam wiem, ateista jestem.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7
A z kolęd chociażby mogliby żyć i utrzymać parafię, w Parafii 5 tyś wstępów po średnio 50 zł to 250 tyś, gdzie to, poza tym 2 księży pracuje w szkołach, 1 ma emeryturę, a 1 probostwo, to dopiero podziemie, w takim razie czy robicie przelewy np na lokale w Baninie które nie mogą prowadzić działalności, niech kościół też odczuje biedę A nie tylko jak paczki w masle
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8
5 tyś. wstępów... Liczenie Ci chyba nie idzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najwięcej narzekają na kościół i księży ci co do kościoła przychodzą dwa/trzy razy w roku.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

pewnie z tego, że dostają pieniądze z kurii..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niech Ida Do pracy , albo sie pomodla To Im bog zesle Dolary . Zreszta przeciez w imie boga wyrzekli sie dobr materialnych . To co oni jeszcze chca ?
Banda zlodzieji I klamcow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Księża powinni Ci podziękować o przypomnieniu wielu o ich zobowiązaniu dobrowolnym wobec parafii. Ale dla niektórych będzie to nazbyt trudne do zrozumienia, więc szkoda czasu na tłumaczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chciałbym się podzielić z państwem pewną refleksją,otóż doznałem głębokiego oświecenia i przestałem chodzić do kościoła co spowodowało, że nie potrząsam sakiewką i nie daję grosza ,ani banknotu proboszczowi. Amen
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie chcesz nie dawaj. To moja sprawa komu przelewam swoje pieniądze....ludzie temat poruszony z zawiści, bo kulturalny czlowiek nikomu do portfela nie zagląda!!!! Dobrego dnia
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy aby na pewno?! Jezeli ja zacznę sobie wpłacać na jakiś przewrotowco-bandytków to moja sprawa? Ty płacisz na organizację która ciemięży ten naród od wieków z uśmiechem na gębach...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Dokladnie . Od 2000 lat . Zydowska religia , by Tylko kazdy sie bal I byl zniewolony tymi klamstwami , wpajaniem strachu , nienawosci Do innych i bycia sluga by Tylko kontrolowac ludzi co sie zmanipulowali .

Mordowali ludzi , zadna wojna tylu nie zabila co chrzescijanstwo , a wy Krzyze nosicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co was to obchodzi ateisci? Moja kasa dam komu i jak chce
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale musisz wspierać akurat watykańskiego okupanta? Wstydź się.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Sam powinieneś się wstydzić bo siedziba okupanta mieści się w Brukseli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tu nie chodzi o kase Tylko o slepote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co ta prowokacja ateisto? co Ciebie to obchodzi? Ja wpłacam i Tobie nic do tego!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

~anonim 89.206.35.* c gdyby nie ten okupant to byś nie miał dróg, dopłat itp. Ciemnoto ruska! Kościół Ci da jak bedzie bieda prawda? Zapytaj Góru z Torunia ilu osobom pomaga .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wstydź się kolaborancie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zabawa w chowanego nowy film zobacz sobie baranie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kazik teraz to się dopiero naraził kurduplowi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie błagam Was. Kościół to nie tylko ks. rydzyk. proszę zajrzeć sobie choćby w Wikipedię i dowiedzieć się ile zakonów fundacji kościelnych pomaga ludziom. No ale po co o tym mowic?? Po co.mowic o kolejkach do caritasu, o kolejkach w jadlodalnaich ktore prowadzą zakonnicy, o noclegowniach dla bezdomnych, domach samotnej matki ktore prowadzone są przez osoby duchowne.
. Po co ? Lepiej nic samemu nie robić narzekać i widzieć tylko jedna stronę medalu
.. nie dajmy się poroznic jako narod. Potepiajmy zlo ale mowmy tez o dobrym i wspierajmy dobre dziela.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Love , nikt tu ciebie nie zrozumie niestety dla tych ludzi to za mała pomoc , i kłamstwo . Bardzo im przeszkadza kosciół , księża . To walka z wiatrakami . Łatwo ich rozpoznasz
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Łatwo to można rozpoznać wilka w owczej skórze klecho, przez tysiąc lat oddawano wam młode dziewczęta do zakonów z których robiliście pomywaczki, kucharki, i nałożnice jak się zachciało to samo z chłopcami więc ewolucja smaczku w tym temacie jest dla tej instytucji wiadoma. Wielki święty prymas co się nie może doczekać uroczystości, po wojnie dopuścił do seminariów z braku zamożnego mieszczaństwa chłopstwo i za te świniaki i kury pchali synków po karierę, ci szybko zorientowali się kto kogo gdzie popycha a że na wsi to i koza albo owca to szybko załapali. Love to chyba ksywka z seminarium co? Musiałeś się tylko schylać!? Co do wielkiej pomocy przez caritas i inne tego typu growna to najpierw cie zmolestujemy upodlimy a potem jak bedziesz na ulicy to za kase od ludzi ale przede wszystkim od panstwa nagotujemy ci zupy i zrobimy sobie z tobą zdjęcie na fejsa.
Coronavirus pokazał oblicze koscioła i jego sług w całej polsce do pomocy w odseparowanych domach starcow gdzie sytuacja była najdramatyczniejsza zgłosiła się garstka sióstr z dwóch zgromadzeń, do tego kilku kleryków z różnych seminariów, reszta płakała w mediach że kasy nie ma a dotacje unijne wzięte i kredyty trzeba spłacać i jak to robić bez pielgrzymów...inni wymślali przelewy i zabawy w necie- bez komentarza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szybko się proboszcz z wikarym określili, no ale cóż sama prawda!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jalla jalla jalla jalla, uh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zebranina jest karalna w PL z tego co kojarze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zebranina ponad dwie osób, to tak pałowanko za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda,ze parafia malo kreatywna, jesli chodzi o msze i nabozenstawa online. Niektorzy z roznych powodow nie moga uczestniczyc we mszy lub nabozenstwie. coz pozostaje inny kosciol...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tego szajsu do bólu na wszelkich kanałach od jasnej do innej wólki jescze z banina potrzebujesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Może ten niedoszły co teraz dwiema nogami sobie zaklepał miejsce i kościół i żonka hehhe grunt to się ustawić dobrze ze się poniekąd opowiedział ale widać do końca zrezygnować nie umie skoro na każdej mszy go widzimy, sory dla mnie kpina jedna wesoła rodzinka.... grymas "kapłana" mu pozosttał
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

bluźnisz !!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

bluźnisz !!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry