Widok

Okulista dziecięcy

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam! Szukam dobrego okulisty dziecięcego zarówno prywatnie jak i na Nfz. Nic wielkiego się nie dzieje ale chcemy sprawdzić wzrok 7 latki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kilka tygodni temu byliśmy z 7 latkiem w przychodni Sanitas u dr Czekaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My bylismy z 3 latkiem w BiN - Med w gdyni redlowie. Sympatyczna pani doktor szybko nawiazala kontakt z synkiem. Polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystałam z porady i poszliśmy do dr Czekaj w Sanitasie. Pomyślałam, że napiszę swoją opinię - może ktoś z niej skorzysta. Jeśli chodzi o wynik badania to jest ok, byliśmy potwierdzić u innego okulisty. Więc w tym temacie się nie czepiam. Ale jako okulisty dziecięcego to ja bym tej Pani nie polecała. Córka owszem duża dziewczynka, lat 7 ale to nie znaczy, że nie może się bać (tymbardziej skoro była to jej pierwsza w życiu wizyta u okulisty i pierwsze w życiu badanie). Podejście Pani doktor do dziecka, które się boi - beznadziejne. Nie polecam. Z czystym sercem mogę za to polecić Panią doktor Zachariasz z Lens Gabinety Optyczne. Byliśmy tam wczoraj, Pani doktor przemiła, podejście do dziecka super a i badanie bardzo dokładne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się przeprowadziłem na studia do Krakowa i jak nie miałem nigdy problemu z oczami tak teraz szukam jakiegoś sprawdzonego okulisty. Sugerując się wyszukiwarką trafiłem na stronę http://www.okulistamierzwinska.pl/ i czytając opinie to sa bardzo pozytywne. Pani Mierzwińska jest doświadczonym okulistą i teraz pytanie czy warto zapisać się do tej Pani od razu czy znacie jeszcze jakichś okulistów z wieloletnim stażem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na Żabiance niedaleko SKM jest optyk ktory od razu robi też badania na okulary, bardzo sympatyczny i tani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Odkładanie pieniędzy dla dziecka (23 odpowiedzi)

Rozważam odkładanie co miesiąc jakiejś kwoty dla dwójki moich smyków. Myślałam o 100 - 200 zł....

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

nietrzymanie moczu po ciąży (26 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry