Widok

Oliwia - ocena

Delta OSK Temat dostępny też na forum:
Serdecznie polecam osk delta każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egzaminu i nauczyć się bezpiecznej jazdy. Od początku kursu spotkałam się z profesjonalnym podejściem oraz świetną organizacją.
Szczególne podziękowania należą się Pani Ani, która jest fantastyczną instruktorką. Potrafi doskonale wytłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry, a jej cierpliwość i wsparcie sprawiają, że stres za kierownicą szybko znika. Dzięki jej wskazówkom nabrałam pewności siebie i czułam się dobrze przygotowana do egzaminu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za opinię Oliwka!:)
Super ,że byłaś u nas!:)
Wielkie GRATKi,życzymy powodzenia i szerokości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry