Widok
Oliwia - ocena
Serdecznie polecam osk delta każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egzaminu i nauczyć się bezpiecznej jazdy. Od początku kursu spotkałam się z profesjonalnym podejściem oraz świetną organizacją.
Szczególne podziękowania należą się Pani Ani, która jest fantastyczną instruktorką. Potrafi doskonale wytłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry, a jej cierpliwość i wsparcie sprawiają, że stres za kierownicą szybko znika. Dzięki jej wskazówkom nabrałam pewności siebie i czułam się dobrze przygotowana do egzaminu.
Szczególne podziękowania należą się Pani Ani, która jest fantastyczną instruktorką. Potrafi doskonale wytłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry, a jej cierpliwość i wsparcie sprawiają, że stres za kierownicą szybko znika. Dzięki jej wskazówkom nabrałam pewności siebie i czułam się dobrze przygotowana do egzaminu.