On The Wok

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Łużycka 1/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monia - opinia wątek zamknięty Pyszne tajskie zielone curry. Polecam też pad thaia.
~Monia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Pyszne Tajskie jedzenie polecam
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Świetne jedzenie, beznadziejna obsługa i dostawa wątek zamknięty Uwielbiam kuchnie tej knajpy, serio jest rewelacyjna ale szczerze nie polecam...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Bez smaku, mięso suche. Właściciel niech pouczy się o tajskim jedzeniu albo...
~Janusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Bardzo smaczne wątek zamknięty Bardzo szybko podane dania, wyśmienity smak, miła obsługa, nic dodać nic ująć
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Super Jedzenie wątek zamknięty Swietna obsluga super jedzenie
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Niestety coraz gorzej... wątek zamknięty Na początku było dobrze, choć ceny do najniższych nie należały. Teraz jest po...
~Bart
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Ken Hon łok wątek zamknięty Rozczarowanie. Jadłem tam 2wa razy. Ten 3ci juz nie zjadłem a 4ego nie...
~Zielony apad thai
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Najpyszniejsza tajska knajpa w 3city! wątek zamknięty Szczerze polecam On The Wok. Jak dla mnie najlepsza restauracja tajska w...
~Mike
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Ulubiona knajpa lunchowa w okolicy. wątek zamknięty Mega smaczne, duże (głodny nie wyjdziesz) i różnorodne potrawy z możliwością...
~Airstriker
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Co jest z obsługą przy zamawianiu potraw przez telefon? wątek zamknięty Kilkukrotnie zamawiałem potrawy na dowóz i za każdym razem, dosłownie za...
~Tom
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Najlepsza tajska kuchnia wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z żona i dziećmi z On the wok w Gdyni i na pewno nie raz...
~Wojtek Trzebielski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

na wynos - nie polecam wątek zamknięty Dzisiaj miałem okazję zamawiać posiłek w tej restauracji za pośrednictwem...
~kal800
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Bar a ceny restauracyjne wątek zamknięty To tylko bar z plastikowymi pojemnikami i sztućcami bez serwisu, a ceny...
~Mirek z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

super polecam!!! wątek zamknięty dobre jedzenie , korzystam z dostawy do domu i jestem bardzo zadowolona...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa przez telefon była bardzo miła i jedzenie było na czas, jednak samo...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Do lekkiego liftingu wątek zamknięty OK ale bez szału. Ceny w zestawieniu z wielkością dań niby ok ale czy 25 płn...
~Miś głodny dziś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Pysznie!!!! wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa i przystępne ceny. Polecam!!!
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Ciężko znaleźć to miejsce, jak się stoi już przed to widok nie powala, ale...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry