Widok

Operacja na powiększenie członka

Witam. Proszę tutaj o poważne odpowiedzi bo problem nie jest taki mały.Mianowicie mój narzeczony ma niewielkiego penisa. Ale takiego naprawdę mikro bo ma jakies 10 cm we wzwodzie.Nie czuję go w sobie ale on również ma kompleksy.
Ostatnio zaczął wspominać o operacji na co ja się nie zgadzam bo jak sobie tam coś uszkodzi? To co wtedy? Czy orientujecie się czy w jakiś inny sposób mozna powiększyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można nieco powiększyć poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego ale to dodaje raczej grubości niż długości, w dodatku taki zabieg nie jest ani tani (chyba co najmniej 5tys) ani trwały (max 2 lata), chociaż jak macie problem to myślę, że warto sporóbować. Wydłużanie chirurgiczne zbyt niebezpieczne moim zdaniem. Z drugiej strony, 10cm to jeszcze nie mikro tylko lekko poniżej średniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozna bez problemu powiekszyć. Znam klinikę która się tym zajmuje. Sama mialam tam zabieg modelowania sylwetki i jestem bardzo zadowolona z efektów. Spróbuj pojść z narzeczonym do kliniki Pawlikowskiego w Łodzi. Jeśli mają wam pomóc to sie nie zastanawiaj. Chociaz na konsultacje pojdzcie na pewno powiedza jak to wszysto od a do z wygląda i wtedy sprawe mozna przemyslec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej jest powiększać własnym tłuszczem. Zwiększa się obwód a to jest najważniejsze. Są lekarze w trójmiascie którzy to robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiększenie no nie wierzę myślisz że dluszy to będzie lepszy jakiś że będziesz miała inny orgazm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To rzeczywiście niewielki ale jest dużo sposobów na seks z niewielkim penisem. Na przykład pozycja na jeźdźca. Jest bardzo podniecająca. Nie zgadzaj się na pewno na operację bo rzeczywiście sobie jeszcze coś uszkodzi ;/ Są inne sposoby na powięksanie.Na przyklad tabletki penilarge ( można tak powiekszyć o 2-3 cm).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz coś więcej napisać o tych tabletkach? Penilarge o których piszesz? Pytam jako osoba potencjalnie zainteresowana - właściwie nie ja, tylko mój partner, który ma kompleksy na tym punkcie. Dla mnie to nie ma aż takiego znaczenia, ale on czuje się z tym źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piszesz o nich?
penilarge.pl

Bo czytam że opinie są w sieci pozytywne ale czy piszesz bo przeczytałaś o nich czy znasz może kogoś kto je przyjmował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, to jest konkretnie ten środek. Nie jest tani, ale tego typu środki generalnie nie są tanie. Przechodzą przez sito różnych badań które wykluczają szkodliwość zdrowotną. Po prostu trzeba dowieźć, że lek ten nie jest szkodliwy - a to czasochłonne i drogie badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry