Widok

Opieka Medyczna Komfort Plus w PZU

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Czy korzysta ktoś z ubezpieczenia Komfort Plus (polisa PZU)? czy jesteście zadowolone? jakie placówki obejmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystam z tego pakietu i mi bardzo odpowiada. Chodzę do PolMedu na witominie
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystałam i byłam bardzo zadowolona, teraz mam wykupiony dla córki ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie placówki obejmuje to ubezpieczenie? Medycyna Rodzina i Polmed?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się że wybiera się między Medycyną Rodzinną a Polmedem - ja wybrałam Polmed - i gdy w Polmedzie nie było dogodnego terminu korzystałam z Clinica Medica, Swissmed, gabinetów na Kowalskiej ..., lekarz z kolei przyjeżdża z Clinica Medica - czy z kimś więcej współpracują to nie wiem, ale np. gdy pilnie potrzebowałam wizyty u diabetologa umówiono mnie do prywatnego gabinetu w Medisonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pakiet komfort plus i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie placowki sa podane na stronie polmedu. Ja chodze do placowki w Manhatnie i bardzo sobie chwale. Naprawde z czystym sumieniem moge polecic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku placówki są na zaspie na startowej i właśnie w wymienionym przeze mnie wyżej Manhatanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zastanawiam się właśnie na wyborem pakietu, Komfort, czy Komfort Plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIe polecam :
1.wysyłają do falka i revimed a tam w 98% medycna pracy ludzi jak mrówek brak parkingów, brak miejsc siedzących i mimo rezerwacji na godzine i tak musisz swoje odstac jak za PRL
2.infolinia płatna 48801405905 (Połączenia wychodzące) 00:18:33 s na kwotę 13,02 zł ;))
jak sie dowiedziałem linia Premium gadasz z sekretarka wciśnij 1 potem 7 masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też się wkurzyłemz tą opłatą . już na tabletki nie starczyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam, korzystam. Jest dużo minusów ale i plusy. Minusy- umawianie przez infolinie, brak niektórych potrzebnych mi rzeczy w pakiecie. Plusy - szeroki wybór placówek w Trojmiescie (a nie ograniczenie do jednej , gdzie nie zawsze są kompetentni lekarze), refundacja wizyt i badań poza wyznaczonymi placówkami (zwykle ok połowy kwoty ale to zawsze coś).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry