Widok

Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański

Wesele bez ogłoszeń Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Witam ;) Chciałabym się dowiedzieć jaka jest Wasza opinia na temat zespołu na wesele The Klezmer Bend ?? Czy ktoś w ostatnim czasie miał ten zespół na swoim weselu ?? Osobiście byłam na dwóch weselach z ich udziałem i wtedy grali świetnie ale ostatnio doszły mnie słuchy że coś było z nimi nie tak na jakimś wesele...hmmm.... no to czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
według mnie oni grają świetnie, byłam na weselu i studniówce z ich udziałem. Jeśli Tobie się podobało to nie zważaj na opinię innych bo każdy ma własną, jednym się podoba drugim zaś nie ..
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
byłam na jednych "ich" weselu, było bardzo fajnie :)
image
http://forum.trojmiasto.pl/Moim-szczesciem-chce-nakarmic-calutki-swiat-04-09-2010-czyli-fioletowe-wesele-nilli-t181137,1,11.html?hl=nilla#hl
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
Raz słyszałam jak grają a teraz chłopacy będą grali na moim weselu w lipcu - cokolwiek by się nie działo to myslę że mnie nie zawiodą i będą grali rewelacyjnie :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5
macie jakies linki albo pliki zeby ich posluchac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przyłączam się do prośby proszę o maila z jakimś namiarem :) olu10@wp.pl

Dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja niestety nie mam. Może spróbujcie odezwać się do zespołu i ich poprosić? Będzie chyba najprościej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
hehehe też nie powiem nic złego na temat tego zespołu , bo fajnie grali miła i sympatyczny atmosfera była ;DD

PS.. nie podlizuję się czy coś ;pp
pozdrawiam mojego pana psychologa ze szkoły który gra w tym zespole hahaha ;)))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
marcin nie jest psychologiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
graja naprawde rewelacyjnie!
gitara, trąbka, tamburyno i ten ich wokal- Nic tylko polecic :)
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 9
a ja sie wychyle....ja tez sie przy nich bawiłam juz dwa razy pare lat temu i w tym roku,co prawda tym razem pani utrzymała fason ale zero zmian przez te pare lat dla mnie średnio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłem na sylwestrze z ich udziałem w poznańskiej, no i niestety pozytywnego wrażenia nie zrobili, z instrumentów tylko posiadali syntezator,grali praktycznie same szybkie rytmy typu rock&roll, zero zabawiania gości, jedynie co to -"ręce do góry", zero własnej inicjatywy w utwory, jedynie kopiowanie oryginałów. Sądząc po wcześniejszych opiniach wnoskuje że zeszli na psy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański

Ile ludzi, tyle zdań. Wszystkim nie dogodzisz. Ja tam się ubawiłem świetnie, aż nogi spuchły ;)
Osoba 'lebo' niech następnym razem ubierze okulary skoro widziała tylko syntezator... a jak chce inicjatywy w utwory to polecam jazz - to taki osobny gatunek muzyki rozrywkowej. Co za wieś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
No tak, sorki, jeszcze mikrofony mieli.
A co niby jeszcze mieli?
Jak Ci nogi spuchły to idź do lekarza bo może masz chore nerki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański

W takim razie bardzo jestem ciekawy gdzie w klasyfikacji Osoby znajduje się gitara i trąbka, jeżeli nie w instrumentach - może w kategorii "biżuteria"???
Nerki mam nieuleczalnie chore już od urodzenia gwoli ścisłości. I żadne "Ci", bo w piaskownicy się razem nie bawiliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba byliśmy na różnych imprezach Jaśny Panie. Żadnej gitary tudzież trąbki nie było.
A skąd niby wiadomo że razem się nie bawiliśmy w piaskownicy?
Ciekawi mnie czemu Jaśny Pan tak broni tego zespołu? Może JAśny Pan jest jego członkiem albo znajomym członka tak mi coś się wydaje. Ale prawda sama się obroni. Tak czy inaczej ja ich na swoją imprezę nie wynajmę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański

Ja byłem z żoną i znajomymi w Kuchni Poznańskiej, więc Osoba pomyliła nazwę lokalu albo zespołu. Innej możliwości nie ma. Chyba, że przesadna ilość alkoholu zmieniła perspektywę postrzegania świata ;)
Co do obrony zespołu służę wyjaśnieniem - już nie pierwszy raz bawimy się na imprezie gdzie grał ten zespół, a 4 lata wstecz grali na naszym weselu i rodzina była zadowolona z wyboru.
Tyle do wyjaśnienia. Dziękuję, dobranoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wedlug mnie sa sredni nic specjalnego ogolnie nie polecam napewno nie na sylwestra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Byłem na dwóch imprezach z ich udziałem i było bardzo dobrze .jedna z imprez to był właśnie sylwester, a druga to wesele (jako gość) i było godnie. Polecam z czystym sumieniem. Na wybiorcze negatywnekomentarze nie ma co zwracać uwagi ponieważ, są l ludzie, którym nigdy nie dogodzisz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakieś nowe opinie nt zespołu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry