Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tylko Wiesia lub p.Bogna wątek zamknięty jesli chodzi o kamila, przyznaje opini nizej pokazałam na foto co chce a on...
~Monika
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Oceniać sprawiedliwie wątek zamknięty Witam, a moze tak oceniając serwis nie obrażać przy tym pracowników...
~Anulka56
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

zawsze się jest zadowolonym wątek zamknięty Chodzę do tego zakładu już 5 lat! Ja sie czeszę u Beatki, która jest...
~Malunia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Przyjazne przedszkole wątek zamknięty Przedszkole na ulicy Długiej to najlepsza placówka do jakiej mogło trafic...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Sylwek - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa za rozsądną cenę
~Sylwek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

:) wątek zamknięty Bylam w tej restauracji ostatnio i musze przyznać ze trochę się polepszyło:)
~kiki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

instruktor z powolaniem :-))) wątek zamknięty Zdesperowana i zniechęcona kolejnymi nieudanymi próbami zdania egzaminu...
~Gosia
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

KOLL - opinia wątek zamknięty NAUCZYCIELKA ZE SWIETLICY JESDNA TAKA JEST TYLKO NA SWIECIE WREDNA
~KOLL
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Stała klientka od wielu lat. - opinia wątek zamknięty Lubię robić u was zakupy, ale nie przed świętami bo wtedy jest tyle ludzi i...
~Stała klientka od wielu lat.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

nic nie można znaleść wątek zamknięty wszystko rozproszone. w Tesco na Karwinach byłam raz jeden i jedyny bo nigdy...
~k
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Tragedia wątek zamknięty Nie ma gorszego internetu niż ten z NET-SAT MEDIA. Odradzam wszystkim nie...
~Zły
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

świetne dania z makaronem wątek zamknięty Penne z kurczakiem w sosie śmietanowym jest super dla tych którzy nie lubią...
~k.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Ocena po latach wątek zamknięty Szkoda że szkoła nie posiada własnej strony internetowej. W dzisiejszych...
~Antal
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Adam - opinia wątek zamknięty Co roku pojawiam się tam na szczepieniu i na kontroli stanu zdrowia mojego...
~Adam
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

... wątek zamknięty od kiedy pojawiła się ta kanjpa w Orłowie to od tego czasu bywam tam bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Maja - opinia wątek zamknięty Szukalam, szukalam i w koncu znalazlam "swojego" fryzjera. Wczoraj mialam...
~Maja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Super wasztat wątek zamknięty Niskie ceny, bardzo miła obsługa,dogodne terminy, jakość wykonywanych usług...
~Mariola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Mam barzdo dobre doświadczenia z tej kliniki wątek zamknięty Bardzo dobra opieka lekarska. Szczególnie polecam dr Lewczuk (endokrynolog)...
~Gaba
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

kika - opinia wątek zamknięty Moje dziecko jest alergikiem i uczęszcza do tej placówki. Muszę przyznać...
~kika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

BARDZO DOBRE PRZEDSZKOLE wątek zamknięty Rewelacyjne przedszkole,córeczka jest bardzo zadowolona, nie chce opuszczać...
~magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379574

postów

293407

wątków

do góry