Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie daj sie oszukac! wątek zamknięty Przy zakupie obiecanki ktore nigdy nie zostaly zrealizowane. Mili dopuki...
~nabita w butelke
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Jest dobrze. wątek zamknięty Nie przypadkowo wybrałem tą uczelnię. Jest dobrze i będzie lepiej....
~Prometheus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Super warsztat wątek zamknięty Niskie ceny, szybki montaz i na prawde pro podejscie do klienta. Najlepszy...
~Jędrula
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Joanna - opinia wątek zamknięty Obsługa, klimat oraz rezultaty rewelacyjne .Polecam wszystkim :)))
~Joanna
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Tylko Kamil !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Super fryzjer :) Tyle wystarczy.... Wszystkie kobietki z mojej rodzinki do...
~Monia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa (pozdrawiam śliczną Panią Lucy), fachowo i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Ford - opinia wątek zamknięty Jezeli juz wezma się do roboty to można powiedzieć że jest ok. Tylk o cały...
~Ford
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

do menagera wątek zamknięty -brudne szklanki do tego stopnia ze nie ma sie ochoty pic nawet przez...
~skrzat
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

To za moich czasów Doktor wymyślił pojęcie \"sęp\" :) wątek zamknięty Witam wszystkich.Jak fajnie powspominać Kolibki:)Spędziłam tam właściwie...
~Ela K.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

ZAMKNĘLI MAPP-A! wątek zamknięty Teraz to już nie ma po co przychodzić do Madisona odkad zamknęli jedyny...
~Benedykt
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

jednym słowem - polecam wątek zamknięty zrobiłam sobie wczoraj kolczyk w języku- i naprawde nie bolało..... dzis mam...
~Kinia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

obsługa-rejestracja wątek zamknięty Potwierdzam brak profesjonalizmu ze strony pań z rejestracji. Przepływ...
~kama
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

absolwentka - opinia wątek zamknięty Ukończyłam tę szkołę już parę lat temu.. Niestety nie ominęła mnie reforma...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Polecam, bo warto wątek zamknięty Zero wątpliwości co do wyboru ginekologa. Dr Doering sprawdza się w każdej...
~agnes j.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

super szkoła :) wątek zamknięty gorąco polecam wszystkim Janusza! Świetny instruktor, a przede wszystkim...
~wiewior:)
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 marca 2007

super stajnia wątek zamknięty rancho banderoza to oczywiscie najlepsza stajnia w okolicy...najlepsi...
~Anusia-lolek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Co Wy Wiecie?? wątek zamknięty Najpierw trzeba tam chodzić wtedy sie wypowiadajcie oki??
~Kamil
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

pan Marek - rewelka!! wątek zamknięty Wczoraj zdałem egzamin na kat. "D" i to TYLKO dzięki p.Markowi!! jestem...
~malecki
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

! wątek zamknięty strona internetowa szkoły to www.xlogdynia.fest.pl tam znajdziesz wszystkie...
~LOLUŚ
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

sagana - opinia wątek zamknięty Troche sie rozczarowalam, jak przyszlam do tej szkoly.. Jesli ktos chce isc...
~sagana
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry