Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
art - opinia wątek zamknięty Ciężko nawiązać współpracę, nastawienie na duży zysk, nie zawsze mający...
~art
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Ja będę omijać wątek zamknięty Panuje tam jeden wielki bałagan, doradcy nie przekazują sobie informacji,...
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Nautilus wątek zamknięty Jedzenie może i nie jest zle, ale....mikroskopijne "rozmiary",(2 zmieniaki )...
~nika:)))))))
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

:) wątek zamknięty Ogólnie klub jest naprawde fajny. Po powiększeniu sali bardzo dobrze się...
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam centrum Euro Dent. Bardzo profesjonalne podejście do...
~Michał K.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 marca 2007

Danmar - Sklep The Best wątek zamknięty Najlepszy sklep z czesciami samochodowymi , najlepsza obsluga w Trójmiescie....
~Andrzej M.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Świetna lecznica wątek zamknięty Uwazam, ze to najlepsza przychodnia weterynaryjna.Bardzo mili i fachowi...
~Natalia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Lekarze są poprostu wspaniali. wątek zamknięty Moją młodsza córka poparzyła się 4 lata temu i miała świetną opiekę.Lekarze...
~Maria
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Prosze/ wątek zamknięty A mozecie mi powiedziec jakie sa te ceny? takie zwykle scinanie. suszenie.
~ANETA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Klientka - opinia wątek zamknięty Uważam,że kosmetyczka Ewa jest ok. Fachowa. Kompetentna. Kulturalna. Z...
~Klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

najgorsza sieć w Polsce wątek zamknięty najgorszy sklep ever!!! słaby asortyment, strasznie drogo a "świeże"...
~Anilama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Mam kupiony tam rower od kilku dni a przeszedł już wiele :) wtajemniczeni...
~IZA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

szkoda wątek zamknięty szkoda ze to tylko remont bo prawdziwego żarcia takie jak było w Rhodosie to...
~obserwator
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

moja była szkoła... wątek zamknięty jestem absolwentką "czwóreczki", to nie byly 3 lata meczarni tylko 3 lata ze...
~Asia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

kosmetyczka Ewa wątek zamknięty Byłam ostatnio na zabiegu u Pani Ewy (została mi ona polecona przez...
~Agata W.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

:) - opinia wątek zamknięty Doskonale żeś panie lamber założył ten warsztat
~:)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Traktowanie jak zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wątek zamknięty Moja wizyta u dr była wynikiem desperacji, nigdzie nie mogłam sie dostac, a...
~Monika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

PORAŻKA!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Dziś miałam wątpliwą okazję być w restauracji "Pinokio"i przekonałam się ,że...
~eljot72
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 marca 2007

Jestem zdecydowanie na TAK wątek zamknięty Zachęcam Wszystkich. Tutaj naprawdę można nauczyć się angielskiego w szybkim...
~jareek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

~SiD
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 24 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379399

postów

293263

wątków

do góry