Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo fajnie:-) wątek zamknięty a ja jestem stała klientką Hawany na Przymorzu i musze powiedzieć, że dopóki...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

PB - opinia wątek zamknięty Za wysokie ceny w stosunku do jakości. Małe porcje. Do zdzierczych cen...
~PB
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

dr Gniadek wątek zamknięty bardzo zaangażowany w pracę - w moim przypadku miał pewne podejrzenia co do...
~wisienka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KORZESTANIA Z NASZYCH USŁUG. wątek zamknięty WITAM WSZYSTKICH.Mam na imie MIRELLA i od 1.01.2007r. jestem nową...
~Mirella Chylińska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Bardzo miło i przytulnie. wątek zamknięty Miło się siedzi bo i wystrój przytulny, i kominek trzaska, i sympatyczne...
~zojkaojka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

P O L E C A M wątek zamknięty W firmie "P.H.U. FILAR" zamawialismy z mężem w zeszłym roku 9 sztuk drzwi do...
~A.W Bojarscy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

bardzo miłe zajęcia wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na zajęciach, byłam spokojnia i bardzo podobał mi się...
~kama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

polecam gorąco wątek zamknięty polecam gorąco tę szkołę jazdy, prawo jazdy już mam ale nei jeździłam bardzo...
~hania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

~Przemek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Anna Magdalena - opinia wątek zamknięty Naprawde pyszne, domowe jedzenie, stosunkowo niskie ceny, wspaniała...
~Anna Magdalena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Opinia wątek zamknięty Szkola nie jest duza ale sale sa dosc przestronne, z nowym wyposazeniem....
~student
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

MAREK THE BEST!! wątek zamknięty nie trzeba nic pisac wiecej. Opinie poniżej mówią wszystko. Pan Marek THE...
~zibi gibi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Wystrój,atmosfera, ceny beznadziejne ,ale jedzenie przyzwoite. wątek zamknięty Wystój tragiczny-komuna. Klimatu brak. Obsługa nie ma zielonego pojęcia o...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Przemiła profesjonalna obsluga wątek zamknięty moj kociak jest pod opieka fachowej i fantastycznej pani doktor. jestem...
~Zoya78
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Dział sprzedaży, części i ubezpieczenia wątek zamknięty Dział sprzedaży - Pan Darek - właściwy człowiek na właściwym miejscu, w...
~Marcin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Zamknięte!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Napis REMONT!!!!! Co to oznacza...koniec knajpy czy rzeczywiście remont...a...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z Jędrka :) jeździłem chyba ze wszystkimi instruktorami i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Dziękuje!!!! wątek zamknięty Jesli chcesz nauczyć się jeździć,zdać prawko i nie bac się potem wsiąść...
~Mały Nerwus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Rewelacja w nauczaniu wątek zamknięty Bardzo dobrze uczą Jazdy są bardzo udane. Dogodne godziny szkolenia....
~:):):):)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Gorąco polecam:) wątek zamknięty Barzo fajna knajpka do posiedzenia ze znajomymi, i nie tylko, przychodząc...
~stały klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
379300

postów

293177

wątków

do góry