Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozczarowanie wątek zamknięty Kiedy w zeszły piątek przeczytałem w prasie, że w Zielonym Dworze będzie...
~Jacek
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2007

Poprostu Świtnie wątek zamknięty nie mam słów poprostu na 6+
~TrineXX
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 września 2007

SWPS 2 rok wątek zamknięty SWPS to wspaniała szkoła - oferująca naprawdę wysoki poziom nauczania! Tutaj...
~Kotongo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 września 2007

Najlepsza profesjonalna i emocjonalna szkoła tańca ! wątek zamknięty Jest dużo dobrych szkół tańca w Tr. ale poza profesjonalizmem bardzo ważna...
~Bozenka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

dobra szkola wątek zamknięty ja lubię tą szkołę :)
~ktoś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

:-) NAJLEPSZY INSTRUKTOR NA ŚWIECIE !!! :-) wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam!!! Zdałam egzamin za pierwszym razem!!! To nie...
~Iwona :-)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

polecam wątek zamknięty leczy nie tylko ciało ale i duszę!
~małgoś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Popieram w pełni przedmówczynię ! Zamiast 60 minut jeździsz 45-50 ! wątek zamknięty W pełni popieram moją przedmówczynię. Dokładnie tego samego doświadczyłam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

Mieszane uczucia... wątek zamknięty zajęcia teoretyczne były ciekawe lecz tragedia chwilami jesli chodzi o...
~ami
1

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 26 czerwca 2007

Ani - opinia wątek zamknięty Piękne i klimatyczne miejsce
~Ani
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

R.E.W.E.L.A.C.J.A wątek zamknięty Ta szkoła jest świetna. Nie wiem o co chodziło ''lenie'' która ma w swojej...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

kilka slowek wątek zamknięty Jakość szkoły stoi na bardzo wysokim poziomie. Kadra nauczająca stara się w...
~michael
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

ekstra wątek zamknięty Jestem zachwycona wszystkim. Chodziłam kiedyś na zajecia do innego klubu i...
~Ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Polecam! wątek zamknięty w zeszlym roku zrobilam rozeznanie cenowe i ta szkola wypadla najlepiej w...
~magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

autodestrukcja - opinia wątek zamknięty Nauczyciele w porządku. Budynek - ostatnio wyremontowano drugie piętro i...
~autodestrukcja
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Mam prawko :) wątek zamknięty Serdzecznie dziękuję Panu Leszkowi za wszystkie cenne rady, profesjonalizm...
~Iza B
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

w koncu zmiany wątek zamknięty każdy ma inne odczucia i wrażenia. Moje nie są najlepsze co do warunków w...
~mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

:) wątek zamknięty ja wlasciwie opini nie bede wystawial bo jeszcze nic nie wiem na temat ten ,...
~kolokolo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Bardzo fajna dzielnica... wątek zamknięty Nigdy nie chciałam mieszkać w Gdańsku. Od pół roku dość często bywam na...
~k
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

porażka wątek zamknięty Badanie dnia 27.06.2007, zamówione soczewki.....wg obsługi są na magazynie i...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
383544

postów

297125

wątków

do góry