Widok
ja mam mure jak dla mnie rewelacja i nie zmieniłabym - minusik to mały kosz ale ja i tak tam tylko folie wożę bo na zakupy zawsze samochodem jeżdze,gondola spora,wózek można prowadzić jednym palcem nawet po wertepach,szybko i łatwo się składa,gondola ma uchwyty więc łatwo przenieść,minus to waga jak ktoś nie ma windy albo siły:)
ja też mam Murę 4 :)
tak jak pisze gabi, super się prowadzi, dzięki tym skrętnym kółkom - można je blokować po wertepach i śniegu prowadzi się jak marzenie ;), szybko się składa-cała operacja trwa ok.20 sekund i wózek w bagażniku
spora gondola, duże pompowane koła-jak trzeba to nawet po schodach bez problemu się na nich wózek wciąga
z minusów: mały kosz na zakupy-ale mi to akurat nie przeszkadza bo nie chodze z wózkiem na zakupy
w gondolce nie ma regulowanego oparcia i osłonka jest zbyt krótka-nie chroni przed wiatrem, no i ciężki-do bloku bez windy nie polecam
tak jak pisze gabi, super się prowadzi, dzięki tym skrętnym kółkom - można je blokować po wertepach i śniegu prowadzi się jak marzenie ;), szybko się składa-cała operacja trwa ok.20 sekund i wózek w bagażniku
spora gondola, duże pompowane koła-jak trzeba to nawet po schodach bez problemu się na nich wózek wciąga
z minusów: mały kosz na zakupy-ale mi to akurat nie przeszkadza bo nie chodze z wózkiem na zakupy
w gondolce nie ma regulowanego oparcia i osłonka jest zbyt krótka-nie chroni przed wiatrem, no i ciężki-do bloku bez windy nie polecam
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy budka w spacerowce nie jest zbyt waska? czy bedzie chronic przed wiatrem?
i czy oprócz w mama i ja i w bobowózki mozna go gdzies jeszcze zobaczyc w trojmiescie? chodzi mi o kolory, bo w katalogu zawsze to wyglada troszke inaczej. W mama i ja mają niebieski a w bobowozki czarno czerwony, a ja bym chciała na żywo zobaczyc z kolekcji 2008 ten bordowo rózowy a z 2009 złoty :-|)
i czy oprócz w mama i ja i w bobowózki mozna go gdzies jeszcze zobaczyc w trojmiescie? chodzi mi o kolory, bo w katalogu zawsze to wyglada troszke inaczej. W mama i ja mają niebieski a w bobowozki czarno czerwony, a ja bym chciała na żywo zobaczyc z kolekcji 2008 ten bordowo rózowy a z 2009 złoty :-|)
w necie najbardziej mi się podobał ten różówy ale na żywo wg mnie jest okropny:) to taki jakiś nieokreślony kolor..ni to bordo..ni to róż..
jak dla mnie gondola jest spora i Zuza nie ma żadnych problemów z miejscem w 2 kombinezonach i kocu,gondola nie ma osłony od wiatru
ale ja małą zawsze tak przykrywam kocykiem że jeszcze wiatr jej nie owiał,dla mnie to jedny minus mury
jak dla mnie gondola jest spora i Zuza nie ma żadnych problemów z miejscem w 2 kombinezonach i kocu,gondola nie ma osłony od wiatru
ale ja małą zawsze tak przykrywam kocykiem że jeszcze wiatr jej nie owiał,dla mnie to jedny minus mury
Gabi25 powiedz mi jeszcze czy wydaje mi się czy mura jest dużo niższa od innych wózków z gondolą np. mutsy? jakoś wczesniej nie zwróciłam na to uwagi a teraz wydaje mi sie niski, a do mama i ja narazie nie moge sie wybrac dopiero po porodzie. :-( Wczesniej stokke miałam upatrzony bo wysoki i wogóle a teraz już sama nie wiem 94% dla mury, 5% dla stokke i 1% dla mutsy :-) bo w każdym jakies ale jest albo kolor nie taki albo spacerówka itp.
mam pytanie do użytkowniczek o MAXI COSI MURA 4
podobno budkę w gondoli można ustawić tylko w dwóch pozycjach tzn albo ją postawić albo złożyć zupełnie i żeby to zrobić trzeba wcisnąć przyciski jednocześnie po dwoch stronach. Jak to się sprawdza?
Czy budka w spacerówce nie jest za krotka?
czy wogole chroni przed wiatrem? i jak Wam się sprawdza specerówka zimą bo mi się wydaja jakać taka ciasna, tym bardziej że dziecko trzeba ubrać w kombinezon i czymś okryć nózki.
Jeszce mam pytanie jeśli chodzi o kolor czy ktoś widział na żywo jak wygląda kolor ADRIATIC BLUE?
DZIEKI ZA WSZELKIE OPINIE.
podobno budkę w gondoli można ustawić tylko w dwóch pozycjach tzn albo ją postawić albo złożyć zupełnie i żeby to zrobić trzeba wcisnąć przyciski jednocześnie po dwoch stronach. Jak to się sprawdza?
Czy budka w spacerówce nie jest za krotka?
czy wogole chroni przed wiatrem? i jak Wam się sprawdza specerówka zimą bo mi się wydaja jakać taka ciasna, tym bardziej że dziecko trzeba ubrać w kombinezon i czymś okryć nózki.
Jeszce mam pytanie jeśli chodzi o kolor czy ktoś widział na żywo jak wygląda kolor ADRIATIC BLUE?
DZIEKI ZA WSZELKIE OPINIE.
w zestawie, który ja mam nie było torby...można dokupić oryginalną albo jakąś inną-ja na razie nie potrzebuję
budka w gondoli ma dwie pozycje, przycisków nie trzeba wciskać jednocześnie :) wciskasz jeden potem drugi i kładziesz budkę
do spacerówki przesadzam za jakiś miesiąc, więc wtedy sie wypowiem
uuuu, fajowy ten kolor :) ja mam blueberry
budka w gondoli ma dwie pozycje, przycisków nie trzeba wciskać jednocześnie :) wciskasz jeden potem drugi i kładziesz budkę
do spacerówki przesadzam za jakiś miesiąc, więc wtedy sie wypowiem
uuuu, fajowy ten kolor :) ja mam blueberry
też jestem zainteresowana murą 4. Dzis ogladałam go w Rumii w Bobowózki.pl Mam pytanie do użytkowniczek tego modelu. Jak jeździ się nim po trudnym terenie-np w lesie, czy po plaży? Czy mocowanie budki na rzepy jest wystarczajace? Czy dziecko nie wychodzi bokiem z powodu niestandardowego pałaka bezpieczeństwa?
w terenie radzi sobie dobrze...oczywiście lepiej jest zablokować przednie koła, ten wózek nie jest z tych "miekkich" więc trochę nim trzęsie - tylne koła mają amortyzację
mocowanie budki jest w porządeczku, ani razu rzepy nie póściły a jeździmy już ponad 4 miechy
opinie o spacerówce bedą za miesiąc ;)
mocowanie budki jest w porządeczku, ani razu rzepy nie póściły a jeździmy już ponad 4 miechy
opinie o spacerówce bedą za miesiąc ;)