Widok
Też miałam Murę czterokołową i poleciłabym ją każdej dziewczynie. Wózek o prawie doskonałych właściwościach jezdnych, na każdy teren (dziury, kocie łby, polne drogi, las). Fakt nie jest to wózek lekki, bo to nie spacerówka - parasolka. Koła z pianki super pomysł, nie trzeba pompować i nie schodzi powietrze. Może kosz na drobne zakupy mógłby być większy.
Maxi Cosi i ich Mura to chyba najlepszy wybor z mozliwych. Wiem ze maja tez wozek Elea, ale mi od razu spodobala sie Mura i to wlasnie ja wybralam dla naszego malucha. Ogolnie wozek jets bardzo dobry jakosciowo, widac ze porzadnie wykonany, niestraszne mu zadne ciezkie tereny- niektore wozki nie przechodza takiego testu. Mysle ze spora zasluga w piankowych kolach, ktore sa wrecz nie do zdarcia.
jak dla mnie najlepszy jest ten wozek. mielismy mure na czterech kolach, nie chcielismy kombinowac z trójką. lekko sie jezdzi, chociaz wozek jest wiekszych gabarytow, ale nie jest toporny czy jakis ciezki w jezdzie. podoba mi sie, ze ma piankowe koła, bo mieszkamy na wsi i z podłozem bywa roznie, a te kola potrafia poradzic sobie w kazdej sytuacji.
jest świetny, jak ktoś szuka w dobrej cenie, to polecam: http://www.chiccomio.com.pl/215-wozki-maxi-cosi
OD roku czasu jestem posiadaczką wózka mura 4 koła:) moim zdaniem super wózeczek, jak każdy ma swóje minusy ale osobiście nie zamieniłabym na inny!!!!
koszt zakupu spory bo zaplacilismy. 3 tyś z fotelikiem cabriofix do 13 kg.
Gondola wrecz rewelacyjna , duża i pakowna a to chyba podstawa szczególnie dla dzieci które rodzą sie jesienią!!!! koła zwrotne ułatwiają prowadzenie.
oBECENIE korzystam ze spacerówki, i to kolejne miłe zaskoczenie, nie tylko od strony wizualnej bo wygląda świetnie ale i praktycznej!!!! budka bardzo obszerna świetnie chroni przed wiatrem i zimnem!!!! mozna ją rozkładać zupeczłnie na płasko więc i dzieci które nie potrafia jeszcze siedziec mogą spokojnie być w niej przewozone!! do wózeczka dostaliśmy folie od deszczu , moskitere od komarów pompke do kół , kocyk!
wózeczek sprawdziłam też nad morzem no i dość dobrze radził sobie z piaskiem:)
jeżeli chodzi o minusy to napewno cena, waga jest cięzki (ważna rzecz- należy czeto sprawdzać czy koła sa odpowiednio napompowane bo brak powietrza może naprawde utrudnić prowadzenie wózka!!) a no i zaczoł mi skrzypić po roku intensywnego użytkowania, ale jest w tym moja zasługa bo zdaża mi sie podczas usypiania synka potrząsać wózkiem czego robić nie należy.
pozdrawiam i polecam mure:)
koszt zakupu spory bo zaplacilismy. 3 tyś z fotelikiem cabriofix do 13 kg.
Gondola wrecz rewelacyjna , duża i pakowna a to chyba podstawa szczególnie dla dzieci które rodzą sie jesienią!!!! koła zwrotne ułatwiają prowadzenie.
oBECENIE korzystam ze spacerówki, i to kolejne miłe zaskoczenie, nie tylko od strony wizualnej bo wygląda świetnie ale i praktycznej!!!! budka bardzo obszerna świetnie chroni przed wiatrem i zimnem!!!! mozna ją rozkładać zupeczłnie na płasko więc i dzieci które nie potrafia jeszcze siedziec mogą spokojnie być w niej przewozone!! do wózeczka dostaliśmy folie od deszczu , moskitere od komarów pompke do kół , kocyk!
wózeczek sprawdziłam też nad morzem no i dość dobrze radził sobie z piaskiem:)
jeżeli chodzi o minusy to napewno cena, waga jest cięzki (ważna rzecz- należy czeto sprawdzać czy koła sa odpowiednio napompowane bo brak powietrza może naprawde utrudnić prowadzenie wózka!!) a no i zaczoł mi skrzypić po roku intensywnego użytkowania, ale jest w tym moja zasługa bo zdaża mi sie podczas usypiania synka potrząsać wózkiem czego robić nie należy.
pozdrawiam i polecam mure:)
carli mam do ciebie ogromna prosbe!!!czy mozesz zrobic foto spacerowki rozlozonej do lezenia i z rozlozona budka? chcialabym zobaczyc czy nie bedzie ona za plytka bo teraz slyszalam, ze nie ma zadnej "firanki" z tylu tylko wyciaga sie ten daszek na przodzie.... a powiedz jeszcze, ten daszek mocno miekki jest? nie bedzie sie zaginal?
ahhh piekny twoj komplet, fotelik czadowy no i brazik bardzo ladny, cieplutki!!! ja marze o czarnym wozku ale czy dzieciatko nie ugotuje mi sie latem w spacerowce? czy kolorki nie wyblakna? ehhh zakup wozka to prawie jak samochodu :(
ahhh piekny twoj komplet, fotelik czadowy no i brazik bardzo ladny, cieplutki!!! ja marze o czarnym wozku ale czy dzieciatko nie ugotuje mi sie latem w spacerowce? czy kolorki nie wyblakna? ehhh zakup wozka to prawie jak samochodu :(