Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
romantycznie z zimną pizzą wątek zamknięty wybrałam się z mężem na pizzę, nowy lokal, ok, czemu nie? blisko więc warto...
~YOLA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Odradzam!!! wątek zamknięty Kupiłem swego czasu kupon groupona do tej "restauracji", ale jak to czasem...
~gdynia obłuże
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

Nigdy tam nie wrócę wątek zamknięty Nie wiem co do pizzy ale ostatnio jadłem tam ich "chińskie "specjały krok...
~niezadowoleni klienci
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Rewelacja wątek zamknięty zamawiałam jedzonko do domu, pyszna wołowina z ryżem smażonym i zielonym...
~karina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Ekstra wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, w świetnych cenach. Pyszna zupa tom-yum, pizza...
~Dudi
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Warte uwagi. wątek zamknięty Zamówiłem trzy pizze i jeden kubełek chiński. Pizza jak zawsze była smaczna i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Na prawdę , ale to na prawdę beznadziejne jedzenie , skad nazwa Orienalna ? wątek zamknięty Na prawdę można wydać lepiej pieniądze niż tam. odradzam w 100%. A na miejscu...
~gość
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

Superr!!!!!!!! wątek zamknięty Po przeczytaniu poprzedniczki bałem sie ale zaryzykowałem. I powiem tylko że...
~Tom
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Zenada !!! wątek zamknięty Chiński kubek to porażka !!! Zwykly makaron z wody, zalany sosem - czyli...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

porażka! wątek zamknięty Cytat z reklamy: "Zastanawiasz się, gdzie tym razem smaki rozpieszczą Twoje...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

zdecydowanie NIE wątek zamknięty Zachęcona ulotką pojechałam.Nazwa orientalna,a w środku fototapety z nowego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry