Widok

Orkiestra weselna TIMM 1 z Olsztyna - proszę o opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś słyszał jakąś opinię na temat zespołu nr 1?
wiem, że grają na dwa "timmy" :-) o 2 wiem bardzo dużo, natomiast zastanawiałam się nad 1, ponieważ 2 jest już na nasz termin zajęta.

Dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Heeej :) My mamy podpisaną umowę z zespołem TIMM. Gdzie macie wesele? Jaka data?

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podbijam temat, jak sie bawiliscie przy tych zespolach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ubiegły czwartek (Boże Ciało) mieliśmy wesele, na którym grał zespół Timm 1. Po pierwszej piosence Tiny Turner gościom opadły szczęki- dosłownie! Wokalistka to profesjanolistka! Znakomicie, z klasą poprowadzone wesele, krótkie przerwy, zabawa do białego rana! Nie wahajcie się! Są warci każdych p[ieniędzy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A coś więcej? Jakaś sala, foto-video, salon sukni, fryzjer/makijaż. Bo tak mało wiarygodnie jakoś te wpisy wyglądają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mysle nad Timm 1 na kolejny rok. Podobno jest tam nowa wokalistka i ich nowe nagrania maja sie pojawic w przeciagu 2 tyg na stronie.
Panienka czy bawilas sie przy "nowej" czy jeszcze "starej" wokalistce?
Ponoc nowa Pani jest nawet lepsza niz pani z zespoly Timm 2.
Mi polecila ich wlascicielka sali ktora wynajmuje.
Od zespolu zalezy cala zabawa dlatego chce wybrac profesjonalistow, ktorzy pieknie graja, spiewaja, robia krotkie przerwy i ladnie "zaganiaja" gosci do zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele mieliśmy w Osadzie Danków koło Miłomłyna.
W zespole mieliśmy już nową wokalistkę. Było idealnie! Gości nawet nie musieli "zaganiać" do zabawy, bo sami nie schodzili z parkietu. Ich kilka stylizacji w ciągu nocy też robi niezłą furrorę wśród gości. POLECAM serdecznie. Wejdźcie na ich Facebooka, jest tam sporo pozytywnych opinii, w tym moja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos ma coś jeszcze do dodania?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na moim weselu grał zespół Timm 2... Naprawdę najlepsza orkiestra!! Wspaniałe prowadzą imprezę, wszyscy bardzo dobrze sie bawili, potrafią zachęcić wszystkich do tańca!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry TIMM to już niestety raczej historia, bawiłem się na jego ostatniej odsłonie,nie polecam, pleyback ze smutnym wokalem.Saksofon to tylko na wizytówce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tą opinią grają jakby się zmuszali do tego,słaby zespół może położyć wesele. Najlepsze lata mają chyba już za sobą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tyle błędów w jednym zdaniu. to tyle warta jest twoja opinia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam niestety, ale poleceam zespół weselny VOICE z Ostródy https://voice2.pl/oferta/zespol-na-wesele.php mają super repertuar i potrafią poprowadzić imprezę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Timm to wodzirej z magnetofonem zespół to raczej fikcja,porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam. Do zespołu muzycznego to sporo im brakuje. Długie przerwy, mało granych piosenek. Wesele zmienia się w imprezę klubową (oczywiście z nastawieniem na większość czasu poświęconego na spożywanie posiłku i odpoczynek).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Timm to gwarancja udanej i hucznej imprezy. Byłem na dwóch weselach, na których grał Timm. To co robi ten zespół to tak zwana "petarda"! Przepiękny wokal, pozytywna energia, krótkie przerwy, idealnie dobrany repertuar, fajne i ciekawe poprawiny... Serio, ten zespół to sztos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam! Grają ciagle tak samo. Dj na poprawiny nie miał żadnego stanowiska tylko grał na białym obrusie a Hmm grał? Raczej siedział i puszczał muzę !
Przereklamowany zespół a właściciel to ham i prostak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry