Widok

Ortodonta dr Beata Kościuk w Redzie - proszę o opinie.

Reda Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś słyszał o ortodontce Pani dr Beacie Kościuk w Redzie? Bardzo proszę o opinie, będę bardzo wdzięczna za informacje na jej temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam :) miałam aparat zakładany przez panią dr. Beatę kościuk po dwóch latach został zdjęty- miałam dużą wadę był to mój kompleks teraz jestem szczęśliwa:) i ciągle się uśmiecham jak bym miała jeszcze raz mieć zakładany aparat mając taką wade poszłabym właśnie do pani beaty :)polecam:):):)pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie polecam, wszystko robi na sile. Żałuje, ze moi rodzice nie znali się i ochoczo prowadzili mnie do niej na wizyty. Mieli zaufanie a ja niestety mam skutki uboczne do tej pory. Wada wróciła, do tego są bardzo słabe zdarte szkliwo. Pani Doktor robiła wszystko na sile, bez pomysłu, logiki. Uczyła się chyba na moich zębach. Kompletna pomyłka, proszę omijać szerokim łukiem!!!!! Dramat!! Jakieś pilowanke zębów, co najgorsze wyrwany zdrowy zab który teraz by mi się przydał
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobnie. Po "zakończonym leczeniu" został mi tylko krzywo spiłowany ząb, brak jednego i trauma na całe życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry