Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! Super lekarz. wątek zamknięty Byłam na usg z synkiem.Pan doktor ma świetne podejście do dzieci jak również...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

przereklamowany wątek zamknięty Powiem szczerze, że po tych wszystkich pochwałach, zawiodłam się i gabinetem...
~Kasia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Polecam wątek zamknięty Z synkiem byłam na rutynowym, pierwszym badaniu bioderek. Lekarz przedstawił...
~Ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Polecamy!!! wątek zamknięty Bardzo polecam. Majka jest w szynie do tej pory a ma 10 miesiecy. Gdy tylko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

USG bioder niemowlecia wątek zamknięty Polecam.Dr Sieliwonczy starannie zbadal nasze dziecko i wytlumaczyl wszystkie...
~reme
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

Wybitny specjalista wątek zamknięty Wybitny specjalista od niemowlęcych bioderek. Zna się na rzeczy. Polecany...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Obsługa wątek zamknięty Lekarz został mi polecony w szpitalu, w którym rodziłam. Jest bardzo...
~Maria
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

super wątek zamknięty polecem wszystkim rodzicom zainwestowac w swoje dziecko 100 i miec pewnosc ze...
~aaaw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Cena? wątek zamknięty Witam, czy ktoś się orientuje ile teraz płaci się u doktora za wizytę?
~Mała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Darek - opinia wątek zamknięty Miły i kompetentny
~Darek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

wspaniały lekarz! wątek zamknięty Dzisiaj byliśmy na usg stawów biodrowych z 2,5 miesięczną Zosią i pan doktor...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

polecam! wątek zamknięty Pan doktor bardzo mily w kontakcie; sprawnie i rzetelnie zbadal nasze dziecko...
~rodzice
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Solidnie, ale stosunkowo drogo. wątek zamknięty Od początku: 1. Ciężko o miejsce parkingowe w okolicy, a wiadomo, że z...
~Tony Montana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

torbiel łąkotki i choudromolacja rzepki wątek zamknięty Witam, u syna stwierdzono torbiel łąkotki i choudromolacje rzepki kolana...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Jeśli dzieko jest zdrowe to teoretycznie żaden lekarz nie jest potrzebny wątek zamknięty Do lekarza trafiłam z moja córcia zaraz po wizycie w przychodni, gdzie inny...
~JW
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

Super! wątek zamknięty Pan doktor jest bardzo profesjonalny, udziela szczegółowych informacji także...
~JJ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 stycznia 2010

Świetny lekarz wątek zamknięty Rewelacyjne podejście do małych pacjentów jak i ich rodziców. Dokładnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Lekarz z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Dr Sieliwończyk jest...
~Leo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

niespotykane już często podejście do małego pacjenta :) wątek zamknięty niespotykane już często podejście do małego pacjenta :)
~Hoody
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

specjalista wątek zamknięty bardzo dobry specjalista. rewelacyjne podejście do dzidziusia. gorąco polecam.
~Beata Bernaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

31

wątków

do góry