Widok

Osoby niepalace/ badz ktore rzucily fajki

Czesc. Jesli jestesbosoba nie palaca, badz rzuciles fajki przynajmniej ok. Roku czasu zapraszam cie tutaj.
O co chodzi ?
Zatem chce sie dowiedziec od ciebie czy jak nie palisz masz rowniez zalegajaca wydzieline z gardle ? Czy to tylko problem palacza ? Otoz jestem abstynentka od ok3tyg a jezeli rzuciles fajki ile tewala u ciebie wydzielina zalegajaca w gardle? Jak dlugo ja miales? Czy mkze jest caly czas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć :)
Jestem osobą "popalającą bez zaciągania się".
"Palę" sobie od czasu do czasu, jak mi czapka stanie.
Nie wprowadzam dymu do płucek. Coś, jak z cygarami.
Zawsze mam przy sobie papierosy, slim i regularne. I sam fakt mi wystarcza.
Żeby "zapalić" muszę mieć moment "delektacji" ;) Czasami pufnę dwa razy i wyrzucam albo tak się zamyślę, że mi się samo spali :D
Nie mam żadnej wydzieliny w gardle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie paliłam i w domu też się nie paliło.
Jakiekolwiek wydzieliny w gardle to mam tylko z okazji choroby typu grypa czy przeziębienie. Ogólnie raczej nie choruję, a już zwłaszcza przewlekle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje wam za odpowiedzi, jest to dla mnie wazne bo myslalam, ze wariuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczekaj chwilę, może jeszcze się ktoś wypowie. Dobrze by było mieć więcej opinii do porównania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak oczywiście, jestem za :) wiec czekamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydzielina w gardle spływa z zatok, ja tak mam. Kiedyś popalałam i nie było problemu, zbadaj zatoki. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy was tez bolaly dziąsła po rzucenia palenia oraz plecy takjakby zebra ale z tyłu na wysokosci płuc? Jak tak to ile trwalo to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jestem osobą, która rzuciła fajki ok 2miesiace temu. Wcześniej paliłem ok 25szt papierosów dziennie czerwonychLM przez 6-7lat. Co do wydzieliny to żadnej nie miałem. Może dlatego, że jak rzuciłem fajki to od razu tego samego dnia zacząłem ćwiczyć-biegac by czymś się zająć. Jedynie co to mam katar od kiedy niepale, ale czy to od fajek, tego nie wiem
Powodzenia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie miales/masz zadnych dolegliwosci, bolow ? Np. Plecow, glowy, atakow paniki, nieppkoju itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
przez pierwszy miesiąc nie mogłem skupić się na pracy, usiedziec na miejscu-dlatego zacząłem ćwiczyć-biegac / chodzić do sklepu nawet 3 razy dziennie w dni wolne od pracy nawet po to by zająć czymś się I kupić np. Tylko Mentosy, :-)
Ale to było przed tymi wszystkimi ograniczeniami- ten sklep
Tak naprawdę uzależnienia od fajek wydaje mi się że siedzi nam w głowie I nie jest tak naprawdę tak ciężkie jak uzależnienie od narkotyków.
Tak naprawdę to tylko od Cb zależy czy rzufisz fajki czy nie, nawet najlepsze tabletki/lekarz nic nie wskura, jeżeli nie bd się gotowym.
Dodatkowo teraz dochodzi kwestia finansowa-teraz wiele osób nie ma pracy/ma ograniczony etay
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i mnie to na poczatku byly stany depresyjne, lekowe, bole glowy, plecow kolotanie serca, drżenie ciala,napady paniki, jtp.. dzis mija miesiac od wypalonej ostatniej fajki.. jest lepiej nie mam depresji ale mam lęki np. Przed jedzeniem a dokladniej przed zadlawieniem sie nim mowi sie zeby pokonac swoj lęk trzeba do nie dochodzic ja jedzac robie to codziennie a fobia dalej siedzi w mojej glowie.. ehh i te okropne bole plecow przez co tez panikuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, nie wiem może powinieneś zasięgnąć porady psychologa/lekarza, bo to co opisujesz to raczej załatwia się u specjalisty, a nie na ogólnopolskim forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ból pięty... :-( (33 odpowiedzi)

Czy ktoś może miał podobne dolegliwości.. strasznie boli mnie pięta,szczególnie przy chodzeniu,na...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry