Widok
Niewiem jak teraz tam jest ale znam to miejsce bardzo dobrze sprzed kilku dobrych lat i jeśli chodzi o samo miejsce to mogę polecić w 100% - miejsce i okolica cudowna!!!! Z tego co zobaczylam na stronie internetowej poprawilo się dużo na korzyść więc myślę , że jeśli chodzi o organizację imprez powinno być ok czego życzę!!!!