Widok
Rekord
Skoro
wzyscy
moga
pisac
takie
dlugie
rzezcy to
ja
sobie
pozwole
zająć
jedną
stronkę
bo
nic
nie
podtrzymuje
mężczyzny
na
duchu
jak
wiara
w
wielkość
na
tym
świecie
o
czym
ja
piszę
muszę
chyba
isc
juz
spac
wiec
pozdrawiam
R@f@lskiego,
siostrę moją ,
Wojtka
no
i
oczywiście
tradycyjnie
bukę
Wlasnie
zauwazylem
ze
jest
tego
dopiro
1/2
strony
wiec
postanowilem
dopisac
kilka
slow n
a temat
malo
istotny
a mianowicie
o
akwarystyce
jestem
w posiadaniu
dwoch
akwariow
o lacznej
pojemnosci
60 litoow i
wiecej
mi
s
ie
juz
nie
chce
pisac
wiec j
escze
raz
pozdrawiam
wzyscy
moga
pisac
takie
dlugie
rzezcy to
ja
sobie
pozwole
zająć
jedną
stronkę
bo
nic
nie
podtrzymuje
mężczyzny
na
duchu
jak
wiara
w
wielkość
na
tym
świecie
o
czym
ja
piszę
muszę
chyba
isc
juz
spac
wiec
pozdrawiam
R@f@lskiego,
siostrę moją ,
Wojtka
no
i
oczywiście
tradycyjnie
bukę
Wlasnie
zauwazylem
ze
jest
tego
dopiro
1/2
strony
wiec
postanowilem
dopisac
kilka
slow n
a temat
malo
istotny
a mianowicie
o
akwarystyce
jestem
w posiadaniu
dwoch
akwariow
o lacznej
pojemnosci
60 litoow i
wiecej
mi
s
ie
juz
nie
chce
pisac
wiec j
escze
raz
pozdrawiam