Widok

POSZUKUJE

Ludzi co chodzili do zespolu szkol ogolno ksztalconcych nr. 1 w Pruszczu Gdanskim w latach
78-80

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

A twoj Glos Wychlany to co lepsza gazeta? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIC DOBREGO

z KIM piłaś, gdzie piłaś, co piłaś i dlaczego jestem taki ciekaw. Przeciez to nie jest konfesjonał.
PS. Po czasie dosłałem dwa telefony.
Powoli ucze sie pisac po polsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

didzej akwarysta ?

no prosze .. nie podejrzewalem szanownego Bankowego o takie hobby :]]
ja osobiscie posiadam akwarium 90 L slodkowodne .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Gazeta niekoniecznie papierowa ale na pewno do podtarcia tyłka się nadaje.
Wychlany o niebo lepszy od Bandyckiego. W DB i Wieczorze jest najprawdziwszy kołchoz.
Tam się nikt nie liczy z ludzmi. Najwazniejszy jest nakład.
Niemiec z Poolskapresse mówi tylko - robiić!!!! , robić!!! robić !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HA!! 00.56 CIEMNO

tzn. jeszcze ciemniej niz poprzednio !!
ha!! jutro wtorek !! a we wtorek jak sama nazwa wskazuje, a wlasciwie nie - KWADRAT !!!
buka?? Ty! bedziesz ?!
pozdrowonka @LL !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwadrat

Do zobaczenia w Kwadracie.
Albo przed....
pewnie znowu będę zbierał puszki zeby tylko uciułac na kolejnego Mixa Cherry z Kwidzynia.
Na jedno wino potrzeba az 66,6 puszek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POSZUKIWANY !!!!

Co sie dzieje ze słynnym "Studentem" Wojtkiem B.??? Zawsze miał jakieś twórcze 5 minut a teraz ??? Czyżby skończyła się jemy twórcza wena ??? A moze ... ??? Wojciechu B. z dużej i prężnej firmy działającej na terenie całej Polski daj jakiś znak życia. Bardzo się wszyscy martwimy o Ciebie. Pozdrowionka for all.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***

Świat był poukładany
Czy zaszły jakieś zmiany?
Czterdzieści jest milionów
Tak kontrolowanych
Właściwie żyć - to żyją
Lecz skąd w nich tyle złości
Że jeden je drugiego
Wysysa szpik mu z kości
A z czaszki robi lampę
A górnik kopie prąd
W tej lampie wziął się stąd
Prąd
Swąd spalonej kości
Że ciepło w lampie gości
I spala wewnątrz ją
I świecą się otwory
Po oczach i po uszach
Dwie dziury w jednej ścianie
Nikogo to nie wzrusza
Wyrusza na wyprawę
Gdzie będzie, kto to zgadnie
Za bardzo się nie pozna
Gdy ktoś mu głos ukradnie
Bezradnie i bezpiecznie
To słowa są tożsame
Wystarczy je powtórzyć
Wstając z łóżka nad ranem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kochane 3miasto

Bardzo kocham 3miasto, i jeszcze bardziej za nim tesknie.
pozdrowki z Vikinglandii

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oda do julii

czesc witamy wszystkich nudna ta szkola ponownie umierany
no to cześć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIXER

Ju wiesz z kim pilam (i co). Telefony dostalam i chociaz juz nie byly potrzebne - dzieki. :) A moze nastepnym razem bedziemy pic razem...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

7sk

Wierze w przyjazn miedzy mezczyzna a kobieta! Prawdziwa!
Jednoczesnie wiem, ze musi sie to otrzec predzej lub poniej o lozko. Bez tego caly czas jest napiecie - nie mozna sie tego ustrzec. A mimo to - takie przyjaznie bywaja najcieplejsze! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ALE BRYNDZA

Wiecie co? Praca po 14 godzin na dobę kiedyś mnie wykończy. Marzy mi się chata w środku lasu, ogień na kominku i słodkie lenistwo ... Pracownicy wyzyskiwani przez szefów pora coś z tym zrobić, łączmy się w kupę, bo kupy nikt nie ruszy !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

I znowu specjalne USMIECHY dla Ciebie! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jeszcze

cos tak sobie. Znowu dziwny dzien.
Chcialam zaczac pisac do HP w DB. Ale wkurza mnie ograniczenie slow! I wkurza mnie, ze czesto bledy sa tak okropne (przynajmniej w Anonsach "Mysle, wiec..."), ze zmieniaja caly sens. Tutaj jezeli zjem litere to moge byc wsciekla tylko na sama siebie - tam nie mam wplywu na nic. W Anonsach przekrecili np moj adres e-mail - niby drobiazg, ale wiecie, ze jedna literka wystarczy a nigdy nie dojdzie. Juz teraz wiem, ze stracilam kilka maili.
Zostane wiec przy tym HP i Anonsach (sentyment)...
Pozdrowki dla wszystkich.
Aha! CIRI - az tak lubisz Sapkowskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjazn

Wlasnie takiego ocieplenia zwiazkow sie boje :(
mam dziewczyne, jestem szczesliwy i wierny, nie chce jej zawiesc :(
coz moge zrobic ??
do przyjaciolki niczego nie czuje, ale nie wiem jak ona, a moze z czasem cos jej zaswita ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tequila Party

Jeżeli macie ochotę iść na odlotową imprezę, gdzie dostaniecie dwie teqile w cenie jednej to koniecznie dajcie znać!!!!!!!!!!
Klub Max a wjazd 10 zł .
Zapraszam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIC DOBREGO

RAZEM?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic dobrego

wcale tak nie jest.....
dzieki za usmiechy ponownie....
odpisze na @ jak bede mial trochu czasu oki?
bo musze troche pomyslec co napisac.
tutaj mozna pisac cokolwiek
a tam trzeba pisac co sie mysli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic dobrego

zawitaj do HP DB. zapraszamy goraco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry