Widok
POSZUKIWANY !!!!
Co sie dzieje ze słynnym "Studentem" Wojtkiem B.??? Zawsze miał jakieś twórcze 5 minut a teraz ??? Czyżby skończyła się jemy twórcza wena ??? A moze ... ??? Wojciechu B. z dużej i prężnej firmy działającej na terenie całej Polski daj jakiś znak życia. Bardzo się wszyscy martwimy o Ciebie. Pozdrowionka for all.
***
Świat był poukładany
Czy zaszły jakieś zmiany?
Czterdzieści jest milionów
Tak kontrolowanych
Właściwie żyć - to żyją
Lecz skąd w nich tyle złości
Że jeden je drugiego
Wysysa szpik mu z kości
A z czaszki robi lampę
A górnik kopie prąd
W tej lampie wziął się stąd
Prąd
Swąd spalonej kości
Że ciepło w lampie gości
I spala wewnątrz ją
I świecą się otwory
Po oczach i po uszach
Dwie dziury w jednej ścianie
Nikogo to nie wzrusza
Wyrusza na wyprawę
Gdzie będzie, kto to zgadnie
Za bardzo się nie pozna
Gdy ktoś mu głos ukradnie
Bezradnie i bezpiecznie
To słowa są tożsame
Wystarczy je powtórzyć
Wstając z łóżka nad ranem
Czy zaszły jakieś zmiany?
Czterdzieści jest milionów
Tak kontrolowanych
Właściwie żyć - to żyją
Lecz skąd w nich tyle złości
Że jeden je drugiego
Wysysa szpik mu z kości
A z czaszki robi lampę
A górnik kopie prąd
W tej lampie wziął się stąd
Prąd
Swąd spalonej kości
Że ciepło w lampie gości
I spala wewnątrz ją
I świecą się otwory
Po oczach i po uszach
Dwie dziury w jednej ścianie
Nikogo to nie wzrusza
Wyrusza na wyprawę
Gdzie będzie, kto to zgadnie
Za bardzo się nie pozna
Gdy ktoś mu głos ukradnie
Bezradnie i bezpiecznie
To słowa są tożsame
Wystarczy je powtórzyć
Wstając z łóżka nad ranem
i jeszcze
cos tak sobie. Znowu dziwny dzien.
Chcialam zaczac pisac do HP w DB. Ale wkurza mnie ograniczenie slow! I wkurza mnie, ze czesto bledy sa tak okropne (przynajmniej w Anonsach "Mysle, wiec..."), ze zmieniaja caly sens. Tutaj jezeli zjem litere to moge byc wsciekla tylko na sama siebie - tam nie mam wplywu na nic. W Anonsach przekrecili np moj adres e-mail - niby drobiazg, ale wiecie, ze jedna literka wystarczy a nigdy nie dojdzie. Juz teraz wiem, ze stracilam kilka maili.
Zostane wiec przy tym HP i Anonsach (sentyment)...
Pozdrowki dla wszystkich.
Aha! CIRI - az tak lubisz Sapkowskiego?
Chcialam zaczac pisac do HP w DB. Ale wkurza mnie ograniczenie slow! I wkurza mnie, ze czesto bledy sa tak okropne (przynajmniej w Anonsach "Mysle, wiec..."), ze zmieniaja caly sens. Tutaj jezeli zjem litere to moge byc wsciekla tylko na sama siebie - tam nie mam wplywu na nic. W Anonsach przekrecili np moj adres e-mail - niby drobiazg, ale wiecie, ze jedna literka wystarczy a nigdy nie dojdzie. Juz teraz wiem, ze stracilam kilka maili.
Zostane wiec przy tym HP i Anonsach (sentyment)...
Pozdrowki dla wszystkich.
Aha! CIRI - az tak lubisz Sapkowskiego?