Widok

PRACA AUCHAN RUMIA

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Auchan Rumia w połowie pażdziernika szukał pracowników. W okresie pazdziernik- listopad zatrudnił 60 osób - głównie linia kas itp. Podpisał oczywiście umowy na okres próbny do 31 grudnia 2009, przy czym menagerka przekonywała ze przy dobrych wynikach umowa zostanie przedłużona. I CO !!!??? 29 GRUDNIA WYRZUCIŁ 57 OSÓB - nie ważne były wyniki i dobry pracownik!!!! powodem był brak miejsc !!! Potraktowali nas jak zwierzynę - zrobiliście swoje to won!!!! O przepraszam menagerka zapytała czy może przed świętami Wielkanocnymi mogłaby zadzwonić bo będzie praca - NORMALNE JAJA!!!!! NIE DAJCIE SIĘ ZOBIĆ W BALONA !!!!
PS. pozdrawiam Liniowe z linii Kas - Zosię, Krysię, Angelikę a i super "szefowa" z lini kas i wydawania odzieży - cholerka zapomniałam imienia- plama - to naprawdę super babki - poznanie Was było przyjemnością. Łezka mi się zakręciła w oczku jak odchodziłam ;-(!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przykro mi :( normalnie wzieli na okres świąteczny bo duży ruch a poźniej won :( Tak samo robią ze stażystami :(
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to nieźle, bardzo dobrze, że o tym napisałaś, im więcej osób będzie o tym wiedziało tym mniej się nabierze! albo podejmą pracę tylko Ci, którzy zechcą dorobić przed świętami
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A można zapytać, ile płacą za taką pracę??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
kurcze,nie sadzilam ze tak czesto wymieniaja tam prracownikow.wyglada to tak jakby szukali poprostu kogos do pomocy na zblizajacy sie okres swiateczny,a potem wypad.
przykre:/
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogliby przynajmniej po prostu informować ludzi że to zatrudnienie tylko na taki krótki okres. Byłaby jasna sprawa
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak jak wszędzie ok. 1600 brutto ;-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie pytaj. Kasjerka przynosi mi do domy 1200 zł, na 3/4 etetu a jest za gruba i leniwa by odejść. O wyrze już dawno zapomniała więc musiałem dobrać sobie aktywną seksualnie ,fajną szczupłą kochankę. Tak wyglądają
Związki małżeńskie z kasjerek Auchan Rumia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

To weź się za prace. To będzie bardziej aktywna.
I uważaj o co prosisz bo ci +500 załatwi.
Buc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś trollem czy na serio jesteś taki głupi? Przy okazji ta kobieta już dawno powinna takiego lenia jak Ty kopnąć w d*pe skoro musi pracować za darmozjada który pewnie sam nie wygląda lepiej, a wymagania ma xd Ogarnij się, bo jak cię żona zostawi to nikt nie będzie chciał takiego pasożyta jak ty :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem pracownikiem Auchan od prawie otwarcia i faktycznie jedynie kasjerki tak traktuja ale jesli chodzi o prace na dziale to zupelnie inaczej wyglada . Na sezon swiateczny na innych dzialach uprzedzaja ze potrzebuja na swieta i ze sie okarze czy podpisza na dluzej umoze czy tez nie .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Koleżeńska atmosfera....zrobiły swoje to wynocha i tak na okrągło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1600 brutto..., kurcze ja miałam tyle po 4 -latach pracy...w samorządówce...!!! Nie lubię takiego narzekania...
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
to musisz polubieć albo czytać ze zrozumieniam bo tu nikt nie napisał że mało płacili tylko że kończyli współpracę chociaż obiecali że podpiszą umowę :)a Ty widocznie trafiłaś na złą i marną samorządówkę :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
podaruj sobie dziewczyno taki komentarz..., no na marną samorządówkę trafiłam..., grunt to wydawać kasę dla pracowników na prawo i lewo( no i super jak się takiego szefa ma:) )...a to jakieś wczasy a to może wycieczkę sobie zrobimy z ZFŚP a co tam..., przecież idzie to z kasy podatników :), nie będę się rozpisywała bo widzę, że nie ma to sensu..., dobrej nocy!.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja siostra pracowała w auchan w gdańsku. Miała niezłe przejścia. Była najpierw jakimś tam managerem do sparaw inwentaryzacji czy coś, potem,żeby nie dawać jej podwyżki i sama zrezygnowała to dali ją na managera od kas i ciągle kazali tam siadać do kasy. W końcu sama sie zwolniła bo nie chciała żeby ją tak pomiatano. Fakt,że przy kasach często były osoby bez wykształcenia, często samotne matki, doświadczone przez życie, źle je traktowali, a one i tak nie odchodziły, bo bały się,że nie znajdą tak łatwo pracy. Jakoś tam dziwnie też zatrudniali nie na cały etat a 3/4. Moja siostra stwierdziła,że nie da sobą pomiatać. Tylko to było już jakiś czas temu kiedy był tylko auchan, teraz już można poszukać w jakimś innym sklepie.
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
moj znajomy pracuje w auchan w rumii juz rok czasu.fakt,ze na osobnym dziale bo na rtv,komputery itp.

Zarabia.....1300zl.porazka...
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra jakas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to
jestobuzpracyinka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to za facet co zarabia 1300 zł? Nie ma odwagi i jaj żeby odejść ? Leń i tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

AGD/RTV, Foto-info... te dwa działy to tragedia. Cały EM. I mam na myśli tragedia dla pracownika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomiatanie pracownikami i obdzieranie ich z godności to codzienność w Auchan Rumia. Ścisłe grono pracowników dyrekcji to nie kompetentne osoby bez znajomości spraw kodeksu pracy który naginają do pomiatania pracownika. Sama tego doświadczyłam !~!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tym pomiataniem i upokarzaniem pracowników to prawda!!!!!
Pracowałem tam parę dobrych lat i się napatrzyłem nie jednego.
Mnie tez próbowano upokorzyć ale ze mną nie tak łatwo im poszło.
Kadrowa oraz dyrektor nie znają Kodeksu Pracy i posługują się nim jak narzędziem do upokarzania pracowników.
Jak chcą upokorzyć to za "byle co" stosują kare nagany !!!!! Aby następnie rozwiązać z pracownikiem umowę najlepiej w trybie natychmiastowym.
Nie wiedzą że kare nagany stosuje się w poważnych wykroczeniach!!!!!!! O Tym one nie wiedzą !!!!!! I stosują ją jak kaszkę dla dziecka, Dlatego łatwo można wygrać sprawę w sądzie rejonowym dla miasta Gdańska. Kto ich na takie stanowiska posadził ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta firma w Rumi to jedno wielkie DNO. Zgadzam sie w 100% z tym co pisały inne osoby, też jestem byłym pracownikiem i bardzo sie ciesze ze nie uczestnicze juz w tym szampie, gdzie obraz tego co tam sie dzieje pieknie przeklada sie na nielad i chamsto oraz brak poszanowania w Polsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co wy oczkujecie jesli kierowniczki maja wyksztalcenie podstawowe!!!
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wykształcenie podstawowe nie zwalnia z zachowania się kulturalnego a przede wszystkim z ludzkiego!!!~!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja pracuje w Auchan Gdynia i sobie chwalę z tym przyjmowaniem i zwalnianiem to prawda panie liniowe 3 są super 2 ujdzie kierowniczki też ok byłam mile zaskoczona ,Jeśli chodzi o etaty 1/2 lub 3/4 to prawda mało kto pracuje na cały etat muszą mieć jakieś profity ze tak zatrudniają ole ogólnie jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kasjerki? Przynosi 1300 zł a facet zasuwa na 3 etatach ?
I tylko tyją a seksie dawno zapomniały baryły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie polecam tam pracy nikomu..sama podjęłam w sklepie pracę jako merch.Pracuję zawodowo w poważniej firmie tam chciałam dorobić parę zł.Niestety brak kultury,szacunku do ludzi.Taka pomoc uznaje się tam jako pracę na etat za grosze.Obowiązkowe nocki,odstawianie towaru dla nas gdyz pracownicy hali są tak zajęci,że nikt nie ma czasu na to wyłożyć na półkę towar.Za to mają czas na spacery po hali i magazynie ..absolutnie nie !!! Ludzie nie pozwalajcie sobie na takie traktowanie. Nie posyłajcie tam do pracy swoich dzieci gdyż odbije się to na ich psychice. Niech ta załoga sama tam pracuje włącznie ze swoimi przełożonymi. Kierownictwo ma słomę w butach. Strata czasu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
BHP tam nie istnieje zabardzo. Jak przyszła inspekcja pracy, to nagle wszystkie zasady bhp zostały zmienione na chwilę by zrobić dobre wrażenie na IP a po ich wyjsciu dalej nic się nie zmienia... Żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry