Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super wątek zamknięty to była moja pierwsza wizyta, wrażenia b. pozytywne, podziękowania dla p.Ady...
~kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Krzysztof najlepszym fryzjerem w Trójmieście! wątek zamknięty Krzysztof wie, jak wydobyć piękno kobiety! Polecam wszystkim
~Krysia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

na 2 wątek zamknięty Zachęcona wspaniałymi opinia o fryzjerach udałam się do salonu, po...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

super !!!!!!!!!!! wątek zamknięty Polecam każdemu kto kiedyś zawiódł się na usługach fryzjerskich i poszukuje...
~Martyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Polecam Panią Martę. wątek zamknięty Polecam z całym sercem to miejsce. Chodzę do Pani Marty od kilku lat. Niczym...
~Rusałka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Polecam Krzysztofa - EXTRA!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam ten klub fryzjerski. Jestem bardzo zadowolona z efektu...
~Iga
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

klimatycznie i profesjonalnie wątek zamknięty Kolejna udana wizyta w klubie Prive. Fantastyczna obsługa, profesjonalne...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lipca 2013

super miejsce wątek zamknięty Po raz kolejny wyszłam z PRIVE przedewszystkim z mega modna fryzura jak i...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Marta królowa & mistrz ! wątek zamknięty Nie znam lepszego fryzjera w Trójmieście niż Marta, a byłam już w wielu....
~Ewelina K.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Pan Krzysztof wątek zamknięty Od wielu lat chodze do Pana Krzysztofa , jeszce nigdy nie zdarzylo mi sie...
~Barbara
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2012

Polecam Pana Piotra wątek zamknięty Zachęcona opiniami na stronie salonu, postanowiłam go odwiedzić. Obsługa...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

POLECAM PIOTRA : ) wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Piotra , kolor+ cięcie REWELACJA , koleżanki nie...
~AGNIESZKA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

PRIVE Club Fryzjerski wątek zamknięty Najlepszy salon w trójmieście, ponieważ pracują tam doświadczone osoby, pełne...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

SUPER! wątek zamknięty Jeżeli znudziła Ci się Twoja fryzura, nie masz pomysłu na siebie lub masz go...
~GOSIA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Mistrzostwo wątek zamknięty PRIVÉ Club Fryzjerski i p.Krzysztof to podstawa mojego dobrego samopoczucia....
~Lidia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Najlepszy salon w całym województwie! wątek zamknięty Chciałbym serdecznie zachęcić do skorzystania z usług PRIVE. Jestem...
~Marcin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Dołączam do grona zadowolonych klientek :-))) Osobiście polecam Pana Piotra....
~Ewa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Najlepsza fryzjerka- MARTA wątek zamknięty Jesli ktos szuka fryzjera, który słucha życzeń klienta- to właśnie Marta. Nie...
~Aga
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

RE-WE-LA-CJA wątek zamknięty Dizajnesko, nowocześnie, mistrzowie w swoim fachu. BARDZO POLECAM
~Rebecca Gardo
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Nie znam lepszego salonu w pomorskim wątek zamknięty Salon PRIVE to niebo dla tych,którzy cenią sobie wysoką jakość...
~Michał M.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry