Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Poziom dobry, duża elastyczność i przemiła obsługa studenta. Minus - zajęcia...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Nie polecam PWSNS w GDYNI wątek zamknięty To, co dzieję się w tej szkole przerasta ludzkie pojęcie. Uwalają studentów...
~Anna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Strzeżcie się e-learningów. wątek zamknięty Jeden z "wykładowców" wstawił mnóstwo skomplikowanych dokumentów po...
~espanola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Nie ma wątek zamknięty Chyba dawno nie aktualizowaliscie bo cos takiego juz nie istnieje
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Grafika komputerowa. wątek zamknięty Witam. Chciałabym sie zapytać, czy warto iść na w/w kierunek w PWSNS? Jaki...
~L.
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 maja 2013

Nie polecam wątek zamknięty skonczyłam wczesniej UG, też filologię, choć inną. muszę przyznać, ze poziom...
~DD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

Kulturoznawstwo- Design- projektowanie moda wątek zamknięty Witam, Szukam osób, które od października tego roku zaczną studiowac kierunek...
~karola_00
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

SZKOŁA OK~! wątek zamknięty GORĄCO POLECAM TĘ SZKOŁĘ SZCZEGÓLNĄ ATMOSFERE A PANIE TO PRAWDZIWY SKARB!!!...
~IZA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Lubię tę szkołę, a przede wszystkim zajęcia prowadzone przez kilku...
~Kasia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

słabo wątek zamknięty Witam, jestem na 6 semestrze,tak więc zostały mi 2 miesiące do odpękania ,...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Studentka wątek zamknięty jestem studentka 2 roku pedagogiki na kierunku eeitp ogolem powiem tak za...
~Studentka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

EMISJA GŁOSU - PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE wątek zamknięty Uważam,że te zajęcia z panią M.S to porażka. Prowadząca zbyt dużo wymaga....
~słuchacz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

To są moje kolejne studia wątek zamknięty więc mam punkt odniesienia. PWSH nie jest może uczelnią tanią, ale jeśli...
~K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam ... wszystko ok, a na dodatek Panie z dziekanatu, to prawdziwy SKARB...
~Renka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Nie dla wszystkich... wątek zamknięty Studiowałam tam przez rok na filologii angielskiej-teraz jestem na ug i myślę...
~Anjie
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2007

Pilne!! Filologia angielska! wątek zamknięty Witam serdecznie. Zastanawiam się nad wyborem tej szkoły aby studiować...
~Malwina
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

nie mam porównania z innymi prywatnymi uczelniami... wątek zamknięty ...ale przy porównaniu z UG, ta uczelnia mnie bardzo zawiodła.zawiodłam się...
~ola
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

mam pytanie !! wątek zamknięty hej wszystkim !! a jak to jest ze sprawdzaniem prac licencjackich w PWSH w...
~net21
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

filologia wątek zamknięty Witam, interesuje mnie filologia angielska na PWSH zaocznie. Pytanie...
~ehe.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 marca 2011

Podyplomówka - nauczanie początkowe wątek zamknięty Te studia to jedna wielka porażka. Tylko nieliczne zajęcia były z sensem: Dr...
~Zaax
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
94

postów

54

wątków

do góry