Widok

Partia Kobiet??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
podrzucam pod rozwagę, jeżeli jeszcze tego nie czytałyście
artykuł

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, to by była następna partia "głodnych". Jak by się takie panie dorwały do stanowisk, to jestem pewna, że zaraz zaczęłoby się dzielenie stanowisk między dzieci i rodzinę, oraz tworzenie ustaw "pod siebie".

Ja tam nie wierzę w "lepszość" kobiet. Sa takie same, jak faceci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z jednym się zgadzam...państwo niby takie pro-rodzinne a w ogóle kobiet nie zacheca do rodzenia...czym becikowym?? to jest dopiero śmieszne...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
partia kobiet__ taki babiniec nie ma szans
co chwile któras bedzie przed okresem i afera gotowa nie dogadają sie normalnie nie widze tego
przed ślubem wesele ,ciąza, mąz, dzieci co na obiad????
przyszedł facet do burdelu walił całą noc ale nikt mu nie otworzył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faceci tez się nie dogadują...więc jedna partia kobiet mogłaby być ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper napisał(a):

> z jednym się zgadzam...państwo niby takie pro-rodzinne a w
> ogóle kobiet nie zacheca do rodzenia...czym becikowym?? to jest
> dopiero śmieszne...


Juz mamy jedną partię prorodzinną - LPR, inne też ciągle trąbią o rodzinie. Boże, uchowaj przed następnymi.

Z pracy w organizacji kobiecej wyniosłam jedno: nigdy więcej organizacji prokobiecych. Tutaj się rodzą patologie i tworzą skupiska kobiet skrzywdzonych, bojacych się i nienawidzących mężczyzn (aż te normalne kobiety tracą siłę przebicia w takiej organizacji).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie Agatha...trąbią...ale nic nie robią...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak mają robić? Przecież to Bóg daje dzieci! ;)

A jak mówi stare przysłowie: Dał Bóg dzieci, da i na dzieci.


Do tego jeszcze dochodzą głębokie, osobiste przekonania polityków... Niby tak się trzęsą nad rodziną i przyrostem naturalnym, ale zawsze jednym tchem wymawiają "rodzina wielodzietna i patologiczna". Dla nich norma, to rodzina z 1, max 2 dzieci. Reszta to idioci i alkoholicy, należy ich leczyć i dzieci odbierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i o to mi chodzi...wiecej dzieci ale jak masz piatkę to już jesteś traktowana gorzej...więcej dzieci a nie mozesz liczyć na to ze wrócisz do pracy po urodzeniu dziecka...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nie wierzę, aby partia kobiet coś miała zmienić. To, o czym mówimy jest niby wszystkim wiadome od dawna. A rodzina to nie tylko kobiety.

Prawda jest też taka, że naszego państwa teraz nie stać na takie przywileje, jak mają np. rodziny w krajach skandynawskich. Efekty takich przywilejów byłyby dopiero za 25 lat... A teraz mamy realnie - krach systemu emerytalnego za jakieś 10-15 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest jakiś koszmar...
ale moze warto byłoby spróbować z taką partią kobiet...a nóż coś by ciekawego wymyśliły...na pewno byłoby w sejmie ciekawiej :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, Beger, Hojarska, Błochowiak, Piekarska, Senyszyn... i wiele innych z pewnością dodawały i dodają kolorytu. Jak ma tak być dalej, to ja jestem za odebraniem kobietom biernego prawa wyborczego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie pracuję wśród facetów i z góry już mi powiedzieli, że jak będę miała dziecko, to mnie zwolnią :( sami mają żony poobsadzane w firmach, one też rodziły dzieci i nie pojednym, tylko kilkoro :/ i im się jakoś gniazdko wije. Wściekła jestem za to !!!

Rząd swoją drogą, większość facetów, nie mają tego instynktu co mają kobiety. Wygłaszają mowy, piszą ustawy i tak to niczego nie zmieni :/

Partii Kobiet też za bardzo nie popieram, bo wtedy byłby większy haos i bajzel :/

Tak naprawdę, to jeszcze nikt taki się nie urodził, co by każdemu dogodził.

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje zdanei jest takie, że nie ważne czy to kobiety czy mężczyźni ale ważne żeby prawo u nas tworzył ktoś kto się na tym zna! A to co się u nas dzieje to szok! Paranoją jest to, że niemal każda nowa ustawa niemalże z urzędu trafia do trybunału. trzęsie mnie jak myślę o ludziach, którzy biorą się za coś o czym nie mają pojęcia. Byle by urzeczywistnić swoje "widzi mi się". A ostatnie działania prorodzinne jedne biją drugie... Nawet słów brak na to wszystko. Nie wiem do czego ci ludzie dążą ale cofamy się... i co najgorsze pogrążamy... Jeszcze 1,5 roku temu myślałam, że gorzej być nie może. Afera tu, afera tam. Ale to co nadeszło w najgorszych snach bym nie wyśniła.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądałam teraz My jak ta babka była, beke mam z niej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...

Mały pokój dla dziecka (50 odpowiedzi)

Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój dla dziecka jest...

Jaki projekt i za ile? (65 odpowiedzi)

jakie macie projekty domów i mniej więcej ile kosztowały? Mam kolejny pomysł i juz nie w temacie...

do góry