Widok

Paszport w Gdańsku ile się czeka i gdzie złożyć

Moze ktoś mi napisze gdzie złożyć wniosek o paszport dla 10latka? Czy jest to w Urzędzie na Okopowej? Ile się czeka oraz jaki jest koszt? Wyczytałam w necie że albo 30zl albo 70zl.prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: http://www.gdansk.uw.gov.pl/dla-klienta/paszporty

10-latek musi być obecny przy złożeniu wniosku. Tak, wniosek (plus oczywiście zdjęcie) składa się w biurze paszportowym przy Okopowej. Według informacji na stronie, koszt wydania paszportu dla dziecka wynosi 70 zł. Na wydanie dowodu czekałam około miesiąca. Zdarza się, że trzeba odstać swoje z wnioskiem - bywają długie kolejki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam informacje o kolejce, pobrałam numerek o godzinie 9:00, podeszłam do okienka z wnioskiem o 14:00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję dziewczyny za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz nie ma kolejek. Byłam tydzień temu ok.12, a o 13 już wychodziłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szarlotka/Jabłecznik sypana/y... co jest nie tak??? (17 odpowiedzi)

Hej Dziewczynki... Mam pytanko co robię nie tak,że gdy wyciągam z pieca po ok. 50-60 min. tak...

co na zaparcia u 3 latka (10 odpowiedzi)

mamy problem z zaparciami, córa wypróznia się co 4-5 dni i nawet nie chce jej sie częściej a i...

sprzedam skuteczną dietę 1500kcal opracowana przez dietetyka (7 odpowiedzi)

Robiąc porządki znalazłam dietę którą miałam przepisana przez dietetyka. Dieta to 5 posilkow w...

do góry