Pizzeria PATRIZIO

Pizzerie Restauracje

Kowale/Bąkowo, Ordynacka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Slabo wątek zamknięty Ogolnie pizza dobra i cena przystepna schody zaczynaja sie przy dostawie 1,5h...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiłam na wynos pizze oraz pierogi. Pierogi całkiem w porządku natomiast...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie,w dobrej cenie.
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Bajka wątek zamknięty Nie wiem stąd te krytykujace oceny. Jem w lokalu, biore na wynos, dowoz i...
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Na poczatku okej, ale pozniej... wątek zamknięty Na poczatku zapowiadało sie pysznie! Cena, czas oczekiwania wporzadku....
~Michal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

na wynos wątek zamknięty Długo czekałam na dostawę, rosół przesolony i bez warzyw
~BB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Polecam na dowóz wątek zamknięty Bardzo dobra pizza, dużo sera! Czas dostawy 20-30 min, fajne promocje, pizza...
~Kowal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

nie polecam wątek zamknięty przeciętne jedzenie, drażniący grający telewizor (chyba, że ktoś chodzi do...
~trener
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2015

nie polecam wątek zamknięty niestety jakość pizzy pozostawia sporo do życzenia, mam wrazenie ,ze jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

pizza pizza pizza pizza pizza pizza pizza wątek zamknięty pizza fatalna malo skladnikow od polowy kawalka suche casto jezeli ma to...
~pan dyrektor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

A miał byc dobry obiad... - NIE POLECAMY wątek zamknięty Rodzinny obiad zupełnie nieudany. Zamówiliśmy 3 różne dania. 1. Danie...
~Rodzina z dzieckiem
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

koneser - opinia wątek zamknięty Już po samym wejściu w oczy rzucają się blade i chłodne ściany, klubowy blat...
~koneser
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

szczerze nie polecam !! wątek zamknięty Pierwsza i ostatnia moja wizyta w tej pizzerii. Devolail niestety...
~gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Ładny lokal, kiepska pizza wątek zamknięty Ładny lokal, zaskakująco ładna łazienka, czysto i elegancko choc mało...
~Martini
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

najlepsza pizza w Gdańsku wątek zamknięty Pizze z Patrizio zamawiam od jakiegoś miesiąca, nie ma sobie równych przy...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Bardzo smaczna pizza wątek zamknięty Często zamawiam pizzę z Patrizio. Jak do tej pory smakowo się nie zawiodłem....
~Krystian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Dieta cud - czyszczenie ! wątek zamknięty Pierwszy raz zamówiłem od nich pizzę skuszony ulotką ze skrzynki. Ceny z...
~tomosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

MARNE DANIA OBIADOWE wątek zamknięty STANOWCZO ODRADZAM ZAMAWIANIE DAN OBIADOWYCH. KOTLET Z PIERSI Z SEREM...
~LAndes
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

najlepsza pizza w Gdansku wątek zamknięty Patrizio to moim zdaniem najlepsza pizzeria w Gdansku i okolicach....
~Emi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

REWELACJA wątek zamknięty Nie rozumiem poprzednich komentarzy. Jest świetnym rewelacyjnym miejscem na...
~klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry