Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentna pani doktor, do tego bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Potwierdzam , wspaniała lekarka wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem . Pani Marta przywraca wiarę w ludzi . Polecam...
~Princessa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Wspaniala Pani doktor wątek zamknięty Polecam, ogrom wiedzy
~Stala pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Rewelacyjna pani doktor wątek zamknięty Niezwykle profesjonalne podejście do małego pacjenta.
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

CUDOWNY LEKARZ - PRAWDZIWE POWOŁANIE wątek zamknięty Jako mama 3 dzieci spotkałam już wielu lekarzy, ale nigdy takiej klasy i...
~Renata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Pediatra z powołania - godny polecenia wątek zamknięty Prawdziwy lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z dziećmi,...
~MJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Pani doktor jest bardzo dokładna, badanie przeprowadza bardzo sprawnie , co...
~kat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Wyjątkowy Lekarz wątek zamknięty Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 16 i 6 lat. Córka i syn mieli róznych...
~Angelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty pani doktor odradziła mi szczepienie dziecka, co jest niezgodne z...
~Magda
12

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

gosc - opinia wątek zamknięty Jedno wielkie nieporozumienie. Brak jakichkolwiek kompetencji i wiedzy,...
~gosc
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla...
~MK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry