Pekin Bar

Bary

Sopot, al. Niepodległości 792

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dramat wątek zamknięty D r a m a t !!!! Dostarczone po ponad godzinie, sosy zapakowane w plastikowe...
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Odradzam!!! obrzydliwe jedzenie!!! wątek zamknięty Byliśmy w barze Pekin dzisiaj o godz 19.00.Szczerze żałuję że nie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Znowu świetnie wątek zamknięty Po raz kolejny wybrałem się do lokalu, i po raz kolejny spotkałem się z...
~Krowa i Kurczak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Nigdy więcej wątek zamknięty Szczerze żałuję, że nie sprawdziłem wcześniej opinii o Pekin Bar. Od samego...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

.... wątek zamknięty Niestety i mój komentarz nie będzie miły.Nie polecam tego lokalu.Doszły mnie...
~x
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

zawiedziony... wątek zamknięty w dniu dziśiejszym byłem klijentem tego że baru..musze powiedziec .że...
~SMAKOSZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Nie jem oczami wątek zamknięty Wystrój niestety do najlepszych nie należy, ale jedzenie to w moim odczuciu...
~Łukasz K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

najgorzej wydane pieniądze w roku wątek zamknięty makaron z warzywami to mdły odsmażany najtańszy makaron zanurzony w jakimś...
~Paola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

smacznie i brzydko wątek zamknięty bardzo smaczne jedzonko, tylko że pakowanie na poziomie 0.. sajgonki w 2...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

zawiedziona - opinia wątek zamknięty Wczoraj zamówiłam sajgonki.. sajgonkami nie można było tego nazwać, mega...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo smaczne i niedrogie jedzenie.
~Kacper86
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

tragedia!!! wątek zamknięty Zawsze byłam ciekawa czy jest w pekin barze dobre jedzenie- poszłam i sie...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

ceny w górę, jakość w dół wątek zamknięty Jeszce w zeszłym roku byłem stałym klientem... niestety ostatnimi czasy w...
~rozczarowany
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

to jest BAR a nie restauracja! wątek zamknięty Znam większość knajp w Sopocie i w stosunku do innych Chińczyk wypada bardzo...
~Julia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Jest gorzej wątek zamknięty Jeszcze w zeszlym roku np, kurczak na ostro kosztowal 11 zl., teraz 13 zl. Za...
~Grzechu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

uzależnienie wątek zamknięty Uzależniłam się... Pyszne i niedrogie jedzenie. Do tego jedną porcją można...
~nika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Świetne! wątek zamknięty chodzę tam często, nie rozumiem komentarzy ponżej, jedzienie jest super !!!!!...
~indy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Ostatni raz ! wątek zamknięty Poprzednio z trudem znalazłam w daniu mięso... Tym razem mięso było więcej...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

nie jest źle wątek zamknięty witam, opinia trochę zawyżona, ale korzystam z ich usług dość często i póki...
~macky
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Fake chinczyk wątek zamknięty Witam, Zdecydowanie nie polecam tej knajpy - bo ciężko to nawet nazwać...
~Ag
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

32

wątków

do góry