Piekarnia

Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Legionów 56

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Okropnie i nie miłe ekspedientki w szczególności pani z blond włosami mtora...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 marca 2024

Adam - opinia Naprawdę polecam. Szczególnie poziom chlebów jest bardzo wysoki, wiejski,...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

chleb od gotowały wątek zamknięty Pieczywo naprawdę niezłe, przy założeniu, że świeże. Niestety, bardzo często...
~nexia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2018

niemiła pani dla klientów wątek zamknięty Z taką złośliwości po raz pierwszy się spotkałam w piekarni na...
~Kobieta 48
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Porażka wątek zamknięty Piekarnia przy legionów mały ciasny sklepik za dużo towaru typu nabiał itp,...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Do ekspedientek wątek zamknięty Obsługa przy ul. Legionów bardzo dobra, przy ul. Piłsudskiego Panie są zajęte...
~wieloletni klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Laurka wątek zamknięty Jestem stałą klientką, pieczywo od p. Gotowały kupuję przy ul. Władysława...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2016

Fatalna obsługa na ul.Abrahama 23 wątek zamknięty Po raz kolejny wchodząc do sklepu natrafiając na pewną Panią nie usłyszałam...
~Konsument
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2014

chleb kolodziej wątek zamknięty obejrzyjcie państwo skład !czego tam nie ma, niedopieczony, zamiast zakwasu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Co się stało z jakością wypieków. wątek zamknięty Od jakiegoś czasu chleb (uwielbiałem słoneczko) jest nie do jedzenia, stary i...
~Marek stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Obsługa na hali w Gdyni - na szkolenie wątek zamknięty Ja rozumiem, że w okresie przedświątecznym i noworocznym obsługa ma...
~Arek Supecki
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

jakis pan wątek zamknięty byłem w sobotę w piekarni na Legionów. Panie uwijały się, ale pewien niemiły...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

ona - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre pieczywo
~ona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Wypieki zależne od formy piekarza(y) wątek zamknięty OLIWSKI" FOREMKA" GLINA Z ZAKALCEM!!! Tak samo zwykły OLIWSKI -"DESKA"GLINA...
~otto
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

obsługa i asortyment wątek zamknięty Jestem stała klientka tej piekarni na Abrahama i nigdy nie spotkałąm sie z...
~Pysia 30
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Stała klientka wątek zamknięty Jako stala klientka kupuje pieczywo codziennie u Gotowały jednak widzac pania...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Oliwski z foremki wątek zamknięty Co to jest ? GLINA ? Żytni raz piecze piekarz ,a raz szewc. Szanowny Panie...
~otto
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

polecamy wątek zamknięty będąc w Gdyni kupujemy w tej piekarni chleb i zawsze jest na prawdę dobry....
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

świetne babeczki i miła obsługa wątek zamknięty polecam babeczki z owocami, które są naprawdę wyśmienite,a także pozostałe...
~ala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Wyśmienite i zdrowe pieczywo :) wątek zamknięty Z ręką na sercu polecam tą Piekarnie. Pieczywo jest robione w sposób...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

29

wątków

do góry