Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia Polecam każdemu. Wyśmienita dziczyzna, w każdej postaci.
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 października 2020

Marta - opinia cena nie adekwatna do pierogów nie polecam .
~Marta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 września 2020

Środek sezonu - stare pierogi wątek zamknięty Smaczna zupa grzybowa w chlebie (tylko chleb stary- a właściwie bułka ,a zupy...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa niemiła, niepomocna, wręcz bezczelna, wykazująca zero zainteresowania...
~Turysta
-

dodano: 6 sierpnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, pierogi bardzo dobre dziczyzna bardzo dobrze...
~Klient
-

dodano: 2 sierpnia 2018

Arogancja wątek zamknięty Obsluga bardzo niemila- chciala mnie wrecz zbyc, mowiac z wyrzutem, nawet nie...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Lipa, lipa, lipa wątek zamknięty W niedzielę 23.04.2017 r. z mężem zamówiliśmy carpaccio z polędwicy, żurek,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2017

"Pierogi super... wątek zamknięty Ale obsluga kipska" - takimi slowami zawsze uprzedzam znajomych, ktorych...
~Olka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2016

CO klient to opinia wątek zamknięty Jak mozna pisac takie bzdury? Bywamy często z mężem w tym miejscu i zawsze...
~Kasia 428
-

dodano: 6 maja 2016

40 minut oczekiwania wątek zamknięty Zamówiliśmy pierogi. Po 30 minutach czekania zapytałam kelnerkę, kiedy...
~Kasia i Maciek
-

dodano: 2 maja 2016

Byłam i polecam! wątek zamknięty A ja byłam tam na początku grudnia i powiem wam ze było całkiem miło.karte...
~Ann
-

dodano: 30 grudnia 2015

Nic specjalnego wątek zamknięty W okresie wakacyjnym nigdy miejsc z męzem nie moglismy dostac wybralismy sie...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

PORAZKA wątek zamknięty zaprosilem 5 znajomych z zagranicy do pierogarni na polskie jedzenie....
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Masakra wątek zamknięty Zabrałem kolege na jedzenie do Dzika.Wystroj w srodku jak za komuny.Pierogi...
~zgedustowany gdanszczanin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Jestem fanem pierogów ale to co mi tam podano było dalekie od pierogów....
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2015

tragiczna obsługa wątek zamknięty byliśmy z rodzina na obiedzie, była brzydka pogoda i tłumów nie bło, jednakże...
~anita
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Bardzo dobre pierogi ! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym bylem z dziewczyna na pieorgach. Zamowilismy zestaw 8 szt...
~Mareczek cukiereczek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Omijajcie z daleka! (AVOID BY ALL MEANS!) wątek zamknięty Maj 2015 - Zabralam znajomych z Anglii na polskie pierogi. Jakosc pierogow...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Polecam wątek zamknięty W sobotni wieczór, wspólnie ze znajomymi wybraliśmy się do Pierogarni u...
~Ania12.11
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Smaczne jedzenie i miła obsługa wątek zamknięty Zarówno pierogi kaszubskie z gęsiną, jak i te z kapustą i grzybami bardzo...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

58

wątków

do góry