Widok

Pierwsza Komunia w domu,catering

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie.Mam pytanie,czy któraś z mam wyprawiała I Komunię Św. swego dziecka w domu zamawiając catering?Jeśli tak proszę o kilka słów,jak powiodło się przyjęcie i przede wszystkim, jaką firmę cateringową byście poleciły?Byłabym ogromnie wdzięczna za odpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyprawiałam komunię syna w domu na 25 osobCo prawda nie miałam cateringu,gdyż sama jestem kucharzem i bez pronlemu byłam w stanie przyrządzić wszystko.Wszystkim smakowało i przyjęcie było bardzo udane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dzięki za odpowiedź.Niestety ja nie jestem tak zdolna,bym sama przygotowała wszystkie posiłki:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komunia dopiero przed nami ale też będziemy robić w domu, bo mamy dużo miejsca, do tego duży ogród, więc może być i impreza na świeżym powietrzu gdyby pogoda dopisała. Przerabialiśmy tak imprezę na chrzest i było super. Zamówiliśmy jedzonko na dowóz, kupiliśmy ciasta i tyle. I tak zrobimy na komunii. Dosłownie 200 m od domu mamy firmę z jedzonkiem więc pewnie od nich zamówimy co trzeba, kuzynka nie raz tam jadła i poleca, więc po co szukać dalej. Uważam, że jak ktoś ma miejsce i możliwości to lepiej zrobić imprezę w domu, na pewno jest taniej. Ale za to więcej roboty, więc coś za coś. Pierwsze chrzciny robiliśmy w knajpie, drugie w domu, a różnica w kosztach duża. W knajpie wyszło prawie 4 razy drożej niż w domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Miśka, a czy mogłabyś podać nazwę firmy,z której zamawialiście jedzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma hm... Wtedy tam gdzie mieszkaliśmy to była.... najbliższa pizzeria hehe. Serio, znana nam od paru lat i wielokrotnie sprawdzona nie tylko pod względem pizzy.. Bo żarcie mieli w bogatym wyborze, nie tylko pizze. Można było zamówić kotlety na różne sposoby schabowe czy z kurczaka, dewolaje, karkówki, ryby, różne zupy od rosołu i barszczu zaczynając, różne surówki itd. Umówiliśmy się z kierowniczką 4 dni wcześniej co ma być , ile czego i o której to wszystko przywiozą. Byliśmy mega zadowoleni. Najedzeni po uszy, strasznie dużo tego było, ilość nas zaskoczyła. Świeże i cieplutkie. Tylko w pólmiski wrzucić i na stół. Goście nawet się nie zorientowali kiedy i kto jedzenie dostarczył hehe. Dużo po imprezie jeszcze zostało. Ciasta kupiliśmy dzień wcześniej. Spora oszczędność. Teraz w innym miejscu mieszkamy, ale patent będzie podobny. Super sprawa a jeszcze taniej niż catering z typowej firmy. A rozłożenie stołów, krzeseł i zastawy to max godzina roboty. Sprzątania też nie za dużo, jak sporo zrobi zmywarka hehe.

Jeśli masz nie daleko siebie jakiś lokal z jedzonkiem dowożącym na telefon sprawdź ofertę, ceny i sama skonsumuj co nie co dla osobistego przekonania czy dobre. Jeśli dobre to będzie odpowiednie też na imprezy takiego typu. U nas się sprawdziło i będzie nie raz praktykowane ze względu na cenę i komfort, że wszystko będzie ok. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję serdecznie Miśka:) i wszystkiego dobrego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My w zeszłym roku tak robiliśmy. Pełen catering z obsługą tzn kelnerzy w domu. Dwie kelnerki, które sprzątały po jednym daniu i wykładały następne. Nie musisz nawet martwić się o talerze. Było pysznie i wygodnie, a jednak swobodniej w domu jeśli ma się możliwości. Koszt nieznacznie wyższy niż w lokalu na 18 osób. Za całość zapłaciliśmy 2400.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

`Nala cieszę się,że wszystko u Was przebiegło zgodnie z oczekiwaniami:)A mogłabyś podać nazwę firmy,którą zatrudniliście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o jeszcze jakieś podpowiedzi z konkretną firmą.A może też nazwą restauracji,jeśli ktoś wyprawiał uroczysty obiad właśnie w lokalu?Bardzo proszę;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pizzerię "Pokoleniowa" na Zaspie. Można u nich zamówić wszystko, zupę, mięska, mięsa na zimno, inne przystawki. Nasi goście zachwycali się zrazami, wszystko było naprawdę bardzo smaczne. Z właścicielem można się dogadać. Ceny przyjazne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ągnieszka dziękuję za konkretną odpowiedź. Wszystkiego dobrego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

do góry