Widok

Pilegnacja pępka u noworodka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie: czy jak przemywam synkowi pępuszek spirytusem to czy mam owinąć pępuszek nasączonym gazikiem czy już tylko suchym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spirytusem skrapiasz tylko pępuszek a potem przykrywasz suchym jałowym gazikiem; spirytus ma dzialanie odkaajace i wysuszające chodzi o wysuszenie pępuszka a nie skóry na brzuszku :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej by bylo niczym nie przykrywac zeby mialo jak najwiecej doplywu powietrza takrze pampers powinnas wywinac wszelkie okladanie tego pepka bedzie powodowalo pocenie sie wolniejsze gojenie tak mi mowily polozne i pielegniarki w szpitalu sprawdza sie jak sa takie upaly
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przemywalam tylkko gencjana.bo sama bym sobie tez spirytusu na rane nie wylala....





allegro Majka22-GDY ZAPRASZAM!!!FAJNE CIUSZKI ZA GROSZE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niczym nie przykrywałam - - po prostu pieluszka i bodziak i już. Niech ma dopływ powietrza to szybciej odpadnie. Aha - i niebój się - jak osuszasz np. nasaczonąw spirytusie pałeczką do uszu dla niemowląt (tak z grubym końcem) to odchylaj ciut kilkutek - dostanie sie tam spirytus i efekt bedzi eszybszy. Aha - ja na kkoniec na tej pałeczce zakraplałam pepusek 1 kroplą spirytusu, wtedy dostał sie wszedzie :) - tak dla pewności

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry