Widok

Pilnie potrzebna pomoc dla samotnej matki

Pilny apel o pomoc :(

Na wstępie opiszę całą moją sytuację.Od jakiegoś czasu jestem samotną matką w ciąży przewidywany poród mojego synka jest na koniec listopada.Również samotnie wychowuje moją 12 letnią córcię.

Niestety sytuacja z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsza dla mnie i dla mojej córki nasze życie zmieniło się o 360 stopni a z tym wszystkim zostałam zupełnie sama.

Nie chce tutaj opisywać dokładnie co się stało itp ale jeśli ktoś będzie chciał mi pomóc z chęcią opiszę i opowiem mu wszystko.

Niestety życie zaczęło mi rzucać ostre kłody pod nogi.

Z maleństwem w brzuszku i córcią na wychowaniu została zupełnie sama a pieniążków brakuje na wszystko.

Dla synka mam już troszkę odzieży itp.brakuje mi tylko wózka i pościeli oraz cieplejszych ciuszków.

Niestety dla mojej córci mam bardzo niewiele gdyż bardzo szybko rośnie i wyrasta z wszystkiego.Więc najbardziej potrzeba jest odzież w rozmiarze 146-152 a obuwie 35-36.Niestety nie jestem w stanie zakupić jej odzieży,obuwia ponieważ moja wypłata starcza na najpotrzebniejsze rzeczy.A dopiero teraz walczę o alimenty itp ale najgorsze jest to że nie wiem gdzie znajduje się mój partner i tak na prawdę do się wydarzyło 4 miesiące temu jak wyszedł z pracy.Do tego jeszcze inne zobowiązania z opłata stancji opału na zimę itp.

Bardzo proszę o pomoc ludzi dobrego serca:)

bóg zapłać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
a mops, caritas, stowarzyszenia, poradnie? Oczywiście trudna sytuacja zawsze utrudnia życie, ale czy nie szukała Pani tam pomocy? Dają jedzenie, ubrania, wskazują gdzie szukać pomocy. Do tego punkt bezpłatnych porad prawnych dla osób korzystających z MOPS. jest dużoną możliwosci, czy ze wszystkich Pani skorzystała? Pozdrawiam ciepło
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

do góry