Widok

Pilnie potrzebuje samochód

Witam, poszukuje pilnie mega taniego samochodu za kilka stówek, bo na lepszy mnie nie stać. Choruje na astmę oraz alergie( mogę pokazać dokumentacje) ze względu na sytuacje koronawirusa boję się poruszać komunikacją a muszę dojeżdżać do pracy. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisz w tej sprawie do mnie na maila dcpj125@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisałem na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij na olx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiście cały czas na olx i trojmiasto.pl Szukam coś sprawnego choć wiem, że za kilka stówek to wielkie wyzwanie. Dlatego napisałem tutaj z prośbą o pomoc abym mógł mieć pewność że dojadę do pracy i z niej wrócę bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za podpowiedź.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kup rower za klika stowek ,bo auto za kilka sowek to tylko w "pancie" na wage maja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

do góry