Widok

Piosenka - dedykacja dla Męża :)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wpisujcie swoje typy, jestem ciekawa, ile tytułów się powtórzy :)))

Chciałabym zrobić M niespodziankę i zadedykować mu piosenkę na naszym weselu, bo przy "naszej" ulubionej zatańczymy pierwszy taniec :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wybrałam Maanam ...bez Ciebie umieram, powietrza m brak... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Filozofia małżeńska" w wykonaniu Hanny Banaszak


Filozofia małżeńska

sł. Marian Hemar
muz. ludowa meksykańska

Żadnego cudu nie ma
Żadnego trudu nie ma
Dam tylko znak oczyma
On już wszystko wie
Żadnych zaklinań nie ma
I wypominań nie ma
Nic przecież go nie trzyma
Chce - to dobrze
A nie chce - to nie
Ale chce

Więc pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb
Pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb
Nie drugiego dnia po ślubie, to za późno, ty go trzep
Pierwszego dnia po ślubie, póki świeży ten chleb

I kocha cię, szanuje cię
Całuję cię za to, że
Dostał w łeb ten pierwszy raz
We właściwy czas

Żadnych zaklinań nie ma
I wypominań nie ma
I na nic się nie zżyma
Tylko z ręki je
I zawsze w domu zgoda
I sam mi wszystko poda
Bo na to jest metoda
Moja mama przed ślubem
Nauczyła i mnie

Że pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb
Pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb
My to znamy, bo na Kubie to codzienny nasz chleb
Że pierwszego dnia po ślubie od razu go w łeb

I kocha cię, szanuje cię
Całuję cię za to, że
Dostał w łeb ten pierwszy raz
We właściwy czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" zabiore cie właśnie tam" ale nie pamiętam wykonawcy mam w domu w kompie a teraz jestem w pracy:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam o czymś bardziej ... romantycznym ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to było do Agatha ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co mu będziesz oczy mydlić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze tam gdzie ty

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż mi właśnie odśpiewał cudną pieśń Celine Dion oraz odtańczył samodzielnie opracowany układ taneczny... Wystraszył wędkarzy za oknem :D

Co tam jakieś sztywne dedykacje na weselu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi zawsze podobała się piosenka Fun Factory - I love You :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla Ciebie sztywne dedykacje, a dla niektórych z nas romantyczny akcent na weselu wśród wielu typowo weselnych piosenek ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co myślicie o Sumptuastic "Kołysanka" ???

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katarzyna Groniec "Będę z Tobą"

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My uwielbiamy piosenkę STRACHY NA LACHY "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ" i właśnie tą zadedykuję mojemu mężowi ;-)

Pozdrawiam
Ola

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natasha bedingfield 'these words'. to ta piosenka,gdzie w refrenie spiewa i love u,i love u,i love u mnostwo razy - oboje ja bardzo lubimy...ale troszku juz o niej zapomnial,wiec mam nadzieje,ze bedzie mila niespodzianka.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O karaoke we własnym wykonaniu na tak duzym forum raczej nie myslałam,ale po północy kto wie... ;)

"Zabiorę Cię właśnie tam" >>> na razie jak dla mnie strzał w 10 :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zabiorę Cię właśnie tam to Kancelaria a ja zadedykowałam Sen na pogodne dni Beaty Bartelik a on dla mnie Jedna na milion

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wybrałam piosenkę Beaty Bartelik - Sen na pogodne dni-zakochałam się w niej:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy macie pomysł na inną niespodziankę dla męża w trakcie wesela oprócz dedykacji piosenki ? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do powyższych bym dodał:
Zawsze tam gdzie ty - Lady Pank
Power of love - Celine Dion
Wielka miłość - Seweryn Krajewski
I swear - All for one
Jeśli tylko chcesz - Janek Bo i Kukiz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry