Pizza Hut

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wonski - opinia wątek zamknięty Festiwal pizzy w Galerii Bałtyckiej dla lokalu Pizza Hut to porażka. Bardzo...
~Wonski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo długo musieliśmy czekać aż kelnerka podejdzie do stolika. Wybraliśmy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Ruda - opinia wątek zamknięty Jak zawsze przyjemnie Świetna promocja w środę druga za 1 Festiwal pizzy
~Ruda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Cieszè się, że nareszcie możemy zjeść na miejscu. Pizza super Jak zwykle....
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Kornel - opinia wątek zamknięty Szybka dostawa, pyszna pizza, obsługa bardzo miła
~Kornel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Chamstwo kelnera i menadżerki wątek zamknięty Jedzenie jak zwykle dobre, natomiast nie nazwał bym go fenomenalnym. Co do...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

pizza hut gdynia wątek zamknięty Dla odmiany,zamówiłam,dzisiaj spagetti bolonese,porażka...bez przesady,ale...
~Iza Denkiewicz
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

Jedna, wielka porażka wątek zamknięty Niedawno miałam tę wątpliwą przyjemność goszczenia w lokalu przy...
~Żaneta W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Nie polecam !!! wątek zamknięty Sałatka cezar, klasycznie i przy białym winie. Brzmi dobrze, aczkolwiek...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2015

Pani Karolino wątek zamknięty Zwracam się do niestety mało miłej panienki, blondynki, z Pizza Hutt w Gdyni...
~konser
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

~Krulikmat1
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

ODRADZAM!!!! wątek zamknięty Ma-sa-kra!!! Mieliśmy taką ochotę na spaghetti, że się skusiliśmy,, to co...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

niezmiernie zadowolony wątek zamknięty Dziś tj. Około godziny 15 razem z moja żoną i synkiem odwiedzilismy...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Skandaliczny poziom obsługi i mdła pizza wątek zamknięty Gdzie się podziała przyzwoita jakość niekoniecznie najtańszej pizzerii- Pizzy...
~MD
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

niee wątek zamknięty Jeden wielki syf!!! Szkło na ziemi a na barze pełno brudnych szklanek! Nie...
~marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

odradzam wątek zamknięty Tak jak w temacie odradzam Wszystkim odwiedzenia tej restauracji, jedzenie...
~Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

zimne jedzenie wątek zamknięty Obsługa w porządku, bardzo sympatyczna kelnerka lecz jedzenie... Pozostawia...
~nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Tragedia wątek zamknięty Żałuje, że przed wizytą nie sprawdziłam opinii, wydawało mi się że skoro...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

niezbyt wątek zamknięty Owe miejsce odwiedziłam dwukrotnie i dwukrotnie się rozczarowałam. Raz po...
~Ana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Spada na psy!!! wątek zamknięty Zabrałam córkę i jej koleżankę na pizzę bo kiedyś bywałam w restauracji na...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

59

wątków

do góry