Pizzeria Krokodyl

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Roalda Amundsena 7A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Pizza do godziny. Przyjezda po dwoch, letnio chlodna, wiecej ciasta niz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

pyszotka wątek zamknięty mniam mniam mniam :). pierogi przepyszne :) pycha. Najsmaczniejsze jakie...
~Sonia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

stali klienci wątek zamknięty Czesto zamawiamy pizze z krokodyla poniewaz jest najblizsza pizzeria i zawsze...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Masakra wątek zamknięty Jestesmy bardzo czestym klientem pizzeri i kebabów, mamy swoje stale miejsca,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

kpina wątek zamknięty zamówiłam pizze z rukolą,serem feta,pieczarkami i kukurydza to co dostałam to...
~Milka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Kogo chcecie oszukać? wątek zamknięty Po raz ostatni zamówiłem coś z krokodyla. Jakieś 10 lat temu to miało jeszcze...
~Michu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Srednio wątek zamknięty Zamowilem piers z jajkiem.... plus cebula.... dodatkowo 4zl za cebule......
~Stały
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Czas oczekiwania prawie 2 godziny!! wątek zamknięty Zdecydowanie NIE polecam. Zamawiałam pizze przez pizzaportal. Planowany czas...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Przykro mi. wątek zamknięty Pani która odebrała telefon, bardzo miła. Pizza dotarła po ok 35min,takze...
~Michal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

Pysznie wątek zamknięty Zamówiłam ostatnio do pracy jedzenie z tego punktu. I miłe zaskoczenie:...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

zrąbana cena wątek zamknięty za 2 małe pizze 35 zł bez sosów to kpina ludzie omijajcie ... na około
~nieznany
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Nie chcem ale muszem...się wyżalić wątek zamknięty Nie cierpię, gdy ktoś wyrzuca jedzenie. Dzisiaj zrobiłam to ja. Wyrzuciłam...
~Iw_ona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Pizza miała być w 50 minut :O Ale była po 90! Oczywiście zimna i niesmaczna....
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Jedzenie dobre, obsługa dziwna... wątek zamknięty Jeśli chodzi o jedzenie jest na prawdę godne polecenia i smaczne, w dodatku w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

:) wątek zamknięty byłam z chłopakiem i powiem szczerze ze jestem zaskoczona, jedzenie było...
~daga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Słaba obsługa.... wątek zamknięty Wszystko super fajnie jedzenie całkiem smaczne ale obsługa jak by pracowała...
~Niezadowolona....
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

nie polecam wątek zamknięty Pizzeria, którą pamiętam z jej lat świetności spadła na psy. Pizza nie robi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

zamowienie wątek zamknięty Bardzo mi przykro,pani ktora odbiera zamowienia telefoniczne okazala sie byc...
~glodna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

MASAKRA, ŻENADA wątek zamknięty W ostatni poniedziałek wybraliśmy się po raz pierwszy do pizzerii Krokodyl...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Nie polecam wątek zamknięty W niedzielę zamówiliśmy o godzinie 18 jedną dużą wiejską pizzę. Pani...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
125

postów

113

wątków

do góry