Widok

Płaszcz zimowy z _długimi_ rękawami

Mój zimowy płaszczyk powoli kończy swój żywot, więc będę w najbliższym czasie szukać nowego.
Moim problemem są niestety długie ręce, w związku z czym w jakichś 99,999% płaszczy wyglądam, jakbym je ukradła młodszej siostrze...
Zastanawiam się, gdzie mogę znaleźć ten 0,001% płaszczy, które mogą być na mnie dobre.
Jeśli chodzi o kurtki, to najczęściej kupuję męskie, bo mają dłuższe rękawy, zdarzało mi się też kupować chłopięce (węższe w ramionach niż męskie) i robić talię u krawcowej. Jednak chciałabym również posiadać coś typowo kobiecego.

Ma ktoś może podobny problem i zdradzi mi, gdzie można znaleźć damskie płaszcze z dłuuuuugimi rękawami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam podobny problem, ciężko ogólnie wytypować jeden sklep, gdzie będą mieli długie rękawy. Ja znalazłam w końcu jeden w reservd. Trzeba szukać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido? (72 odpowiedzi)

Zauważyłam sama po sobie, że kiedyś miewałam większe potrzeby na zbliżenia niż teraz. Mam dopiero...

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

do góry