Pływalnia kryta MOSiR

Baseny Sauny

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 57

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sopocianka - ocena Wspaniała obsługa, bardzo miłe panie w recepcji i dobry standard. Basen...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2023

KamilG - ocena Miejsce z pomocną i przyjazną obsługą, co sprawia, że wizyta tu jest...
~KamilG
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

Użytkownik - ocena Polecam pływalnie, czysto, przyjemnie. Obsługa bardzo miła. W ostatnim czasie...
~Użytkownik
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2023

mati - ocena Basen wygląda całkiem przyjemnie, cenowo również jest bardzo przystępny. Jest...
~mati
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

GDA - ocena Czysto, schludnie i widać że po remoncie (toalety z dostępnością) i jest...
~GDA
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

gdańszczanka - ocena Basen czyściutki i kameralny. Bardzo miła obsługa. Z przyjemnością się tu...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Wściekły klient - opinia wątek zamknięty Uwielbiam ten basen, ale .. Gwiazdka dla Pani co mnie nie chciała wpuścić o...
~Wściekły klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2021

Podróż wstecz, z klimatem wątek zamknięty Chodziłem tu w podstawówce, lata osiemdziesiąte. Dziś odwiedziłem to miejsce...
~Greg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Jest ok. wątek zamknięty W ramach konserwacji przeprowadzono chyba mały remont i nie jest żle. Jeżeli...
~Dom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

PRL wątek zamknięty Ceny za wysokie jak za wejście na basen, nie polecam. Basen z typowego PRL'u
~jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Wczesny Gierek, ale za to 2x drożej ... wątek zamknięty ... niż na przykład w Szczecinie na basenie olimpijskim...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

kiepsko wątek zamknięty Niby Sopot, niby nad morzem, ale wiadomo, że Sopot jest dla pana Karnowskiego...
~barbara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Pływam tam :) wątek zamknięty pływam na tym basenie wyczynowo i nie mam się do czego przyczepić. jako staly...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Cena - kpina wątek zamknięty Dawno nie pływałem, więc pomyślałem, że warto znów się popluskać. Najlepiej...
~plywak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

masakra wątek zamknięty po wejściu i powitaniu Pań szatniarek jak cywilizowany człowiek od razu się...
~KTM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Basen bez... mydła pod prysznicem wątek zamknięty Z racji wykonywanego zawodu jeżdżę sporo po świecie. Lubię pływać, więc bywam...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Do modernizacji wątek zamknięty Na tle pozostałych basenów... Na basen w centrum Sopotu... Na basen gdzie...
~Ula.Kowalska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 października 2011

Basen jak to mały tani basen wątek zamknięty Bez większych rewelacji, ot nie wielka pływalnia kryta. Szału nie ma, woda...
~Kasia
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Dobry, zwyczajny basen. wątek zamknięty Czytając inne opinie dziwię się, pewnie dlatego, że są z 2010. Chodzę na ten...
~Sopocianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Miło wątek zamknięty Tak bym krótko Pływalnię scharakteryzował. Miło tam sobie popływać. Ludzie...
~Zet
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

21

wątków

do góry