Widok

Podobno zdolna, kreatywna i się marnuję - co z tym fantem zrobić aby móc zarobić ? ;)

Witajcie

Ja z taką nietypową sprawą...
Nie od dziś słyszę od znajomych i nie tylko, że jestem bardzo kreatywna, podobno uzdolniona ( plastycznie m.in. ) i się marnuję bo powinnam coś robić w tym kierunku aby zarabiać pieniążki. Tą moją zdolność i kreatywność tłumaczę sobie ;) bardzo częstymi wygranymi w konkursach - na hasła reklamowe, rysunki, rymowanki itp.
Pierwsza myśl moja była aby może spróbować w agencji reklamowej - tam osoby z pomyslami sa podobno mile widziane. Więc wyslalam moje "prace" do paru agencji... i... jeden Pan zrównał mnie z ziemią i wyśmiał od góry do dołu, inny zaproponował pomalowanie jego... budki z kurczakami :P a reszta się w ogole nie odezwała.
Także zastanawiam się czy gdzieś mogłabym iść z tym swoim talentem, czy tak jak do tej pory bede siedzieć cicho i wygrywać konkursy i zgarniać komplementy za swoja "twórczość".
Nie jestem po żadnych studiach ani kursach plastycznych, jestem samoukiem... rysuje od zawsze a pomysly szybko przychodzą same z głowy :)
Jak mam to ugryźć? Gdzie się udać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nigdzie w agencji nie zatrudnią cię od tak sobie - bez studiów i doświadczenia. idź na staż. na początku nie zarobisz, ale będziesz mogła pokazać swoje zdolności i może zaproponują Ci byś została w firmie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Ina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jakiś kurs albo studia chociażby podyplomowe? Praca w agencji jest specyficzna i podstawy marketingu też by się przydało poznać, może z tym będzie trochę łatwiej wykorzystać swoją kreatywność w sposób, który może przydać się w biznesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

nnt. Gdzie kupię fajny męski skórzany portfel? (23 odpowiedzi)

Dziewczyny pomocy. Potrzebuję na prezent i nie wiem gdzie mają duży wybór.

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

do góry