Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sandomierz czy Kazimierz Dolny? nie byłam w tych miasteczkach. co lepiej zwiedzic?
~abc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Góry z wózkiem.. Czyli.. co polecacie / gdzie sie wybrać-aby troszkę "posmakować" uroku gór? i...
~jjjjjjjjj
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Magraclub - proszę o opinie. Czy był ktoś na wczasach , jakie opinie ?
~er
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Kemping, drewniany domek, zona, pies, jezioro, wędka, kajak, grill. Gdzie na Kaszubach? jakie osrodki polecacie? Ja w 2014 bylem w Omedze... domki slabe, ale tanio....
~Fred
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Gdzie na Węgry z dziećmi? Dziewczyny czy możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce gdzie można pojechać...
~kk
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Wypoczynek koniec sierpnia w PL - gdzie? Urlop mamy ostatnie 2 tyg sierpnia. Chcielibysmy najdalej wyjechac jakies 200...
stokrota15
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Toruń noclegi - polecicie coś? Witam Czy macie do polecenia jakieś tanie noclegi w Toruniu niedaleko rynku?
~noclegi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Zakopane na wakacje 2015 Chcemy pojechać z 6 letnim synem w sierpniu. Szukamy pokoju z łazienką,...
~SandraS
10

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Łeba, ruchome wydmy - ile czasu potrzeba na obejrzenie z dotarciem i powrotem? Jak w temacie czyli ile godzin może zabrać wycieczka do ruchomych wydm spod...
~Ola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

A propos wyjazdów - jaką macie nawigację samochodową? Chcę kupić jakaś niedrogą no ale żeby była dość dokładna..co możecie polecić?
~jula
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

Wypoczynek na Pomorzu Pomocy!!!! Szukam miejsca na wypoczynek dla młodej pary. Chodzi o 2-3 dni,...
~goßć
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Wakacje z dzieckiem nad pełnym morzem czy możecie polecić ośrodek z placem zabaw i udogodnieniami dla dziecka (4...
~gosiagosia
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Nocleg w Karpaczu Witam, czy możecie polecić dobry nocleg w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie?...
kkasita
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Praga - Polski bus - ktoś jechał? Wrażenia. Hej Czy ktoś z Was jechał polskim busem na Pragę? Jak ,,wrażenia''? Bardzo...
~Praga
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Rzym Wizzair - pytania Witam, Czy leciał już ktoś do Rzymu z Gdańska ? Jak podróż ? Pytam bo mam...
~BRG
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Ostrzyce - gdzie noclegi? Szukam noclegu na weekendowy wypad do Ostrzyc. Ktoś coś poleci?
Kami1234
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Wakacje - Sudety czy mozecie polecic jakies fajne miesjce na wyjazd z dziecmi w wieku...
~mamusia
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Rodzinne wakacje na Mazurach Czy możecie coś polecić na wypoczynek rodziców z dzieckiem 1,5 rocznym.
~as
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Legoland w Danii Aktualnie. Proszę o wskazówki Hej, Z racji tego że są tanie loty bezpośrednio do Legolandu planuję tam...
~Panna Migotka
13

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Kwatery Zakopane - polecicie coś? Czy któraś z mam może polecic kwatery w Zakopanym lub oklolicach?
~kelly
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry