Widok

Podziekowania dla swiadkow

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny a moze macie jakis pomysł na podziekowania dla swiadków ? Dla rodzicow nie porblem ale swiadkowie...chcielibysmy im osobno podziekowac i na pewno zrobic jakis "list z podziekowaniami" ale brakuje nam jakiegos pomysłu...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karcia miala zrobiony dyplom dla swiadkow:) znajde watek to dla ciebie podbije

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moz etakie podziekowanie w rulonie????? Mozn aje poxniej oprawić......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my podziekujemy swiadkom dajac im takie piersioweczki z wygrawerowanymi ich inicjalami(obydwojgu sie przydadza:) a i nie nazbyt powazny taki prezent - podziekowania pasuja moim zdaniem na prezent rodzicom.
widzialam takie piersiowki u grawera na swietojanskiej w gdyni - rowniez graweruja na nich co sie zazyczy.
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobietom tez piersóweczki??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no,ta rozowiutka - sliczna jest ,do mojej swiadkowej akurat pasuje,zgadzam sie ze moze akurat nie do kazdej:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no takie w rulonie bylyby dobre tylko...jaki tekst ? macie moze jakies gotowe ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka jeste cena takich piersioweczek, fajne takie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0