Widok
my podziekujemy swiadkom dajac im takie piersioweczki z wygrawerowanymi ich inicjalami(obydwojgu sie przydadza:) a i nie nazbyt powazny taki prezent - podziekowania pasuja moim zdaniem na prezent rodzicom.
widzialam takie piersiowki u grawera na swietojanskiej w gdyni - rowniez graweruja na nich co sie zazyczy.


widzialam takie piersiowki u grawera na swietojanskiej w gdyni - rowniez graweruja na nich co sie zazyczy.

